دومین روز متوالی بدون فوت کرونا در خراسان رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی QUID-19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برای دومین روز متوالی فوت یک بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در خراسان رضوی ثبت نشد.

دکتر محمد پهلوان کاشی گفت: خوشبختانه برای دومین روز متوالی هیچ موردی از فوت بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در خراسان رضوی ثبت نشده است که نشان از حمایت و همکاری تلاش های مردمی و پایدار در حوزه سلامت دارد. نگهبانان برای خدمت به بیماران.”

وی رعایت مدیریت سلامت انسان را بهترین راه برای کنترل ویروس صرع عنوان کرد و افزود: امیدواریم این روند برای کاهش بروز و مرگ و میر کرونا در استان ادامه داشته باشد. ”

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در یک روز گذشته 138 بیمار جدید مبتلا یا مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان بستری شدند که 105 نفر از آنها در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری شدند. علوم.

پهلوان گفت: در حال حاضر 322 بیمار مبتلا یا مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی این بخش بستری هستند که از این تعداد 246 بیمار متعلق به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند.

وی ادامه داد: تعداد بیماران بستری در بخش های مراقبت ویژه استان 88 نفر است که از این تعداد 69 نفر تحت مراقبت مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید 19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تایید آمادگی کامل تمامی سطوح بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات به بیماران مبتلا به عروق کرونر گفت: در گذشته 503 بیمار مبتلا یا مشکوک کرونا به اورژانس بیمارستان ها یا مراکز منتخب مراجعه کرد و تحت درمان سرپایی قرار گرفت.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پهلوان با بیان اینکه کرونا هنوز تمام نشده است و رعایت دستورالعمل های بهداشتی همچنان باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: در صورت تکمیل نشدن واکسن باید آن را تزریق کرد. تمامی مراکز واکسن سازی در مناطق مختلف دانشگاه فعال و آماده ارائه خدمات به تمامی گروه های هدف از 5 سال به بالا می باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها