دلیل عدم اشاره به خشونت مردم فلسطین این است که کنترل فاکس بر رسانه هاست.

[ad_1]

یکی از فعالان سیاسی برجسته گفت: جنگ اوکراین اولین موضوع در جهان است و بی‌حساسیت خشونت مردم فلسطین نتیجه سیطره صهیونیست‌ها بر رسانه‌های جهان است. ”

سید کاظم در گفت وگو با ایسنا، انبار لوئیس با اشاره به اینکه مسئله قدس اولین مسئله جهان اسلام و موضوع اصلی سیاست خارجی ایران است، اظهار کرد: امسال شاهد وضعیت پیچیده ای در مناطق مسکونی به نام موسوم به انتفاضه رمضان.»

وی ادامه داد: یکی از دلایل اصلی که مردم جهان صدای خشونت فلسطینی ها را نمی شنوند این است که بیشتر رسانه ها در دست روباه ها و آمریکایی هاست و اجازه نمی دهند خشونت علیه آنها باشد. این جنگ به اولین موضوع در جهان تبدیل شد، زیرا رئیس جمهور اوکراین از رژیم صهیونیستی حمایت می شود و اگرچه روس ها در جنگ انسانی هستند و سعی می کنند جنگ را در ارتش نگه دارند، اما آمریکایی ها و رسانه های روباه کار می کنند. علیه این کشور

این فعال سیاسی گفت: این امر ناشی از سیطره صهیونیست ها بر رسانه های جهانی است و متاسفانه در داخل ایران به گفته این رسانه ها جریان دارد.

انبارلویی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه‌های مستقل از جمله رسانه‌های غرب آسیا باید در بیان خشونت‌های مردم فلسطین فعال‌تر باشند. علما و نخبگان جهان اسلام نیز باید فلسطین را اولین مجله جهان اسلام کنند. عصر جدید، دورانی است که در آن بیت المقدس آزاد شد و کشوری تحت عزاداری فلسطین از اشغال. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها