در حوزه فرهنگ، ما برند را به جای برند بزرگ از دست داده ایم

[ad_1]

ایسنا/ همدان معاون حقوقی، امور مجلس و ادارات وزارت فرهنگ و مدیریت اسلامی بر یکپارچگی و همکاری در حوزه فرهنگی تاکید کرد و گفت: اگر اجازه دهیم نشان جایگزین چاه واقعی شود ضرر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، سید محمد هاشمی روز چهارشنبه 30 فروردین ماه در مراسم تکریم و معارفه مقام معظم رهبری فرهنگی و اسلامی استان همدان با برشمردن سختی کار فرهنگی، خاطرنشان کرد: این حرکت ها چیزی را کم نمی کند. توانایی های افراد.”

وی در خصوص تاریخ غنی فرهنگی و ادبی همدان گفت: این موضوع مورد توجه مدیرکل فرهنگی استان است و مدیر ارشد مدیریت باید به سرمایه انسانی در اداره کل فرهنگ و مدیریت و حفاظت از سرمایه انسانی.”

هاشمی بر انسجام و همکاری در عرصه فرهنگ تاکید کرد و گفت: یک رهبر فرهنگی باید واقعاً این کار را انجام دهد و این باید توانایی مردم و دولت باشد زیرا کارها به خودی خود نمی توانستند. همچنین، اگر اجازه دهیم برند جایگزین بهترین ها شود، ضرر خواهیم کرد.”

وی چندین نقطه مرجع با اعتبار کم را یکی از مشکلات حوزه فرهنگ دانست و گفت: باید بودجه فرهنگی در این زمینه افزایش یابد تا دولت شاهد رشد چشمگیری در حوزه فرهنگ باشد.

معاون حقوقی، امور مجلس و مناطق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مدیرکل باید یک فعالیت عمده فرهنگی برای تغییر داشته باشد، گفت: حوزه فرهنگ نیاز به تحول اساسی دارد اما کار ماست. بتواند جوانان را در عرصه فرهنگ و هنر جذب کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها