دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین جنایات صهیونیست ها در مسجد الاقصی را محکوم کرد

[ad_1]

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای حمله وحشیانه و وحشیانه صهیونیست ها و کشتار نمازگزاران اولیه در مسجد الاقصی و تخریب قبله اول مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه دبیر دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی فلسطین به شرح زیر است:

“به نام خدا

سبحان المهدی بهاده لیلا من المضد الحرام المشجاد الکراکنه براکنا حوله لیاویل مو ایستانا زه یا السبعه البصیر.

دبیر دائم کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، مجلس سنای شورای اسلامی حمله وحشیانه و بزدلانه جنایتکاران و کودک کشان صهیونیست به روزه خوانان در مسجدالاقصی و تخریب قبله اول مسلمانان را به شدت محکوم می کند. اعتدال سرکش و ضد اسلامی روباه ها با این رژیم نامشروع بار دیگر ثابت شد. مقیم و مقیم موقت فقط باید از نزاع و نزاع صحبت کنند و اقدام فریبنده برخی کشورهای عربی برای برقراری روابط عادی با صهیونیست ها نه تنها فلسطینی ها به ویژه جوانان فلسطینی را ناامید کرد، بلکه تعهد و اراده مردم فلسطین را نیز ناامید کرد. . حفاظت از سرزمین خود آزادی تمام سرزمین های فلسطین کامل شده است.

دبیر دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی کلیه نمایندگان مجلس جهان؛ گروه های حقوق بشر؛ لیبرال‌ها در سراسر جهان و حامیان حقوق فلسطین از مردم فلسطین برای احقاق حقوق مشروع خود با محکوم کردن حمله رژیم نژادپرست صهیونیستی به فلسطین مقتدر و مظلوم خواهان کمک هستند و با شرکت در این جنبش از مبارزات قهرمانانه آنها علیه این حرفه حمایت می‌کنند. رژه روز جهانی قدس. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها