خطوط راه آهن مازندران برای توسعه گردشگری در حال بهره برداری است

[ad_1]

ایسنا/ مازندران استاندار مازندران با بیان اینکه صنعت گردشگری ریلی امروز رونق گرفته است، گفت: راهبرد ما در این حوزه ابتدا تقویت و سپس توسعه راه آهن است.

وی با بیان سخنان معارفه ماهارود حسینی پور خطاب به فرمانداری شهرستان رامسر با بیان اینکه نتوانستیم زیرساخت های رامسر را برای تامین جایگاه کلیدی یک مقصد گردشگری فراهم کنیم، گفت: در طول این سال ها سیاست منسجمی در این زمینه و این بی عدالتی نبوده است. در برخی مناطق به دلیل وقوع رامسر که پتانسیل گردشگری منحصر به فردی دارد.

نماینده عالی دولت در مازندران از رامسر به عنوان نماد ورود گردشگری به عرصه بین الملل یاد کرد و گفت: به عنوان مثال مسیرهای مواصلاتی به استان مازندران از ابتدای پروژه بزرگراه تهران – شمال بالای 20 معطل مانده است. سال ها. رفت و برگشت تا کنون حدود 30 تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

حسینی پور با بیان اینکه در راه آهن ضعیف هستیم و امروز که صنعت گردشگری بر ریل استوار است، تصریح کرد: راهبرد اول ما توسعه راه آهن است و طبق دستور رئیس جمهور در نظر داریم هر چه سریعتر راه آهن را در استان توسعه دهیم.

وی با اشاره به اینکه علیرغم تلاش های انجام شده برای تجهیز و بهسازی فرودگاه رامسر، هنوز کارهای زیادی در این فرودگاه باید انجام شود، گفت: یکی از شاخصه های کلیدی یکی دیگر از قابلیت های آبگرم رامسر که باید باشد. تجاری مانند سایر نقاط جهان.”

استاندار مازندران با بیان اینکه ایده دولت سیزدهم خدمت بی منت به مردم است و باید برای جبران حمایت های مردم در خدمت رسانی شبانه روزی تلاش کنیم، یادآور شد: امروز به لطف راهنمایی های خردمندانه مدیرکل امور اسکاتلند . انقلاب، در علم و فناوری در بسیاری از جنبه های توسعه جهانی، ما چیزی برای گفتن داریم.

حسینی پور نیروی انسانی مازندران را اولین قدم در کشور معرفی کرد و خاطرنشان کرد: باید نخبگان را پای کار بیاوریم و این امر باید در شهرستان رامسر انجام شود. با سرمایه گذاری که در رامسر آغاز شده است، وضعیت اقتصادی این شهرستان رو به رشد خواهد بود. در پروژه های عمرانی رامسر نیز باید سرمایه گذاری شود و استاندار باید شرایط سرمایه گذاری رامسر را داشته باشد.

وی با بیان اینکه با وجود نیروی انسانی و ایده های خلاقانه باید دلیل پیشینه این قاره مشخص شود، تاکید کرد: کارشناسان محیط زیست از ایران خارج از کشور برای تهیه و حل معضل زباله در استان مازندران و همچنین گروه خودروسازی آماده ارتقای صنعت خودرو قاره است. . ذکر شده.

استاندار مازندران خواستار اقدام همه امکانات در شهرستان رامسر و جوانان و نخبگان شد و خاطرنشان کرد: بستری فراهم شود تا کارشناسان رامسر حتی خارج از کشور بتوانند با استاندار و سایر مدیران به توسعه کمک کنند. . شهر.

حسینی پور با بیان اینکه در صورت تحقق این اهداف، رامسر به زودی با سرمایه گذاری های انجام شده تغییر خواهد کرد، گفت: با توجه به شرایط اقلیمی و باغات و کشاورزی در غرب قاره، به دنبال ایجاد کنسرسیومی برای صادرات محصولات کشاورزی و کشاورزی هستیم. محصولات باغی در غرب «ما در مازندران هستیم و برای صادرات تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها