حوزه آموزش و پرورش را باید از هر چیزی که باعث تعصب می شود پاک کرد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: حوزه آموزش و پرورش باید از هر چیزی که موجب سوگیری می شود دور شود و با کمک همه علاقمندان در گسترش عدالت آموزشی در سراسر منطقه خوزستان پیشرفت کرد.

مسعود حمیدی نژاد در معارفه و تودیع مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان که امروز (5 فروردین) برگزار شد، اظهار کرد: مدیرکل می گوید به شما فرهنگیان می گویم موضوع فرهنگ و آموزش اولین مجله در نظام جمهوری مکتب ارتدکس اسلام برای تربیت انسان در تمام مراحل زندگی برنامه های ویژه ای دارد تا برای رسیدن به بالاترین سطح رشد انسانی آماده شود، زیرا انسان هرگز از رابطه خود با هستی آگاه نیست و نمی داند به کدام مکتب می رود. نرسیدن به هویت انسانی

به گزارش ایسنا، وی گفت: یک جامعه توسعه یافته زمانی به این مرحله می رسد که دارای یک سیستم آموزشی با نشاط، بانشاط و خلاق باشد که بتواند افراد آزاده، متدین و متنوع تربیت کند و مطمئناً این امکان پذیر نخواهد بود مگر اینکه موبایل وجود داشته باشد. تحصیلات. .» به تولید مثل توجه ویژه ای داشته باشید.

امروز آموزش و پرورش خوزستان با وجود تلاش خادمان و فرهنگیان گذشته متأسفانه بیمار است. سند تحول بنیادین که به خوبی وظایف آموزشی آن را مشخص می‌کند، سال‌ها است که به درستی اجرا نمی‌شود و دشمنان را ترغیب می‌کند تا به سند عالی 2030 روی آورند.

رئیس اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در خصوص وضعیت اسفبار فرهنگیان گفت: شما سهمی از تفکر آنها دارید. برای تمرکز بر رشد نسل‌ها، «آینده با این مسائل روشن است، این مشکلات به‌ویژه بیش از ۶۸ هزار معلم خوزستانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

حمیدی نژاد گفت: در شرایطی که تحولات جهانی و تحولات بزرگ باعث شده تا بشر هر روز بیش از دیروز به امر آموزش توجه کند و در زمانی که رهبری مکتب شهید سلمیانی مشعل آینده مردم جهان به نمایش گذاشته شد. ، باید تلاش کرد تا به سمت جایگاه محل آموزش حرکت کرد.

وی یادآور شد: در منطقه مستعد خوزستان با بیش از یک میلیون و 90 هزار دانش آموز که همگی مستعد و توانمند در تعالی هستند، نیازمند اثبات واقعی هستیم. حوزه تعلیم و تربیت باید از هر چیزی که موجب تعصب می شود منحرف شود و با کمک همه علاقمندان در راستای ارتقای عدالت آموزشی در سراسر خطه خوزستان گام برداشت.

رئیس اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان ساکن در لالی و اندیکا به اندازه دانش آموزان ساکن در آبادان، خرمشهر و… مستعد هستند، حوزه آموزش و پرورش نیازمند حمایت یک استاندار خوزستان است، نماینده مدیرکل در استان، اصحاب رسانه، همایش و همه علاقمندان به عرصه آموزش در کنار هم قرار گیرند و برای تعالی تلاش کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها