حمایت ماهانه از 100 کودک بی سرپرست و خیریه

[ad_1]

ایسنا/ قم یک خیر با برگزاری مراسم پذیرایی ویژه از 100 طفل یتیم و محسنین، حمایت ماهانه 100 طفل معنوی دیگر را با مبلغ یک میلیون ریال به ازای هر نفر برعهده گرفت.

به گزارش ایسنا، عباس جوشقانیان، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با قدردانی از مردم معزز این قاره در اطعام و بهره مندی نیازمندان و ایتام در ماه مبارک رمضان به ویژه در روز بیست و یکم، گفت: همه موانع و مشکلات اقتصادی برگزاری جشن در میدان آستانه خوشبختانه مردم دوستدار استان خوش درخشیدند.

وی از برگزاری پذیرایی ویژه ماه مبارک رمضان و افطار کودکان بی سرپرست و محسنین تحت پوشش کمیته امداد این اداره با عنوان «جشن رمضان با کمک خیرین و حامیان مهربان» خبر داد و گفت: تنوع برای کودکان همچنان ادامه دارد.

جوشقانیان با اشاره به برگزاری این برنامه شاد و مفرح و افطاری ویژه و تشریفاتی در ساختمان حضرت معصومه(س) اظهار داشت: تمامی هزینه های این جشنواره توسط یکی از حامیان بزرگ کشور پرداخت شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه رئیس کمیته امداد استان قم دوستانه و پدرانه خطاب به کودکان حاضر در این مراسم گفت: در این مراسم 100 کودک یتیم و محسنین به همراه مادران خود در این مراسم شرکت کردند که آنها نیز ابراز خرسندی کردند. با. پایان مراسم، نامگذاری و داوری شد.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد منطقه قم گفت: پس از ارسال عکس های مراسم ماه مبارک رمضان برای مددجو، این نیکوکار در تماسی تلفنی اعلام کرد که حاضر است یک میلیون دولت دیگر را تحویل دهد. یک ماه به 100 یتیم و فرزند محسنین «سرمایه گذاری جدید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها