حسین پور: فلسطینی ها در روز قدس برای مبارزه زنده می شوند

[ad_1]

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فلسطینی‌ها با عملیات‌های اخیر در اعماق مناطق مسکونی به جهانیان ثابت کردند که فلسطین همچنان زنده است و تا ابد زنده خواهد ماند.

کمال حسین پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به خشونت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: صهیونیست ها همواره با اتفاقات سیاسی در جهان تلاش کرده اند قدس و مسئله فلسطین را فراموش کنند. به هر حال محو شود، اما روز جهانی قدس روز توقف این توطئه شوم است.

فلسطینی ها در روز قدس برای جنگ زنده می شوند

وی افزود: قدس نماد فلسطین و محور وحدت همه مسلمانان است و روز جهانی قدس میراث معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) برای حمایت از غمگینان و مبارزه با استکبار جهانی است. مردم داغدار و سرسخت فلسطین در این روز ملت بزرگ اسلام را پشت سر خود می بینند و زندگی جدیدی را برای مبارزه برای آزادی کامل سرزمین های مسکونی در آغوش می گیرند.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر در نتیجه فعالیت نظامی روسیه در اوکراین، توجه جهانیان به شرق اروپا معطوف شده است، اما با فعالیت اخیر در اعماق مناطق مسکونی، فلسطینیان به جهان اطمینان داده اند که فلسطین هنوز وجود دارد و تا ابد زنده خواهد ماند. مطمئنم حضور مردم در روز قدس امسال پرشورتر از سال های گذشته خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها