حذف انحصارها و دعوای حقوقی با عوامل پشتوانه کسب و کار بر رشد صنعت خودرو تاثیر می گذارد

[ad_1]

یک کارشناس حقوقی گفت: حذف انحصارها، ایجاد رقابت فعال، برخورد قانونی با معاملات پشت پرده، حمایت از حقوق مصرف کننده و راهنمایی عملی یک پیام رسان و حذف بازنشستگان شاغل در خودرو. صنعت، اعم از مدیران و غیرمدیران و پیروان. می تواند در رشد و توسعه در این زمینه موثر باشد.

گفت و گو با ایسنا رضا اسدی درباره دیدگاه دادستان کل کشور مبنی بر اینکه «دست ها در خودروسازی کشور است. پشت صحنه وی با بیان اینکه مانعی بر سر راه توسعه صنعت خودروی کشور وجود دارد، انتقاد کرد و با وجود این انتقادات و درخواست های مردم، مسئولان مربوطه پاسخ مناسبی دریافت نمی کنند.

معاون پشتیبانی قضایی کانون وکلای دادگستری مرکز ادامه داد: کیفیت نتایج نیاز به گزارش و بازرسی خاصی ندارد، اما با قبول مصرف کننده و پلیس به عنوان مسئول قابل تشخیص است. بررسی آمار تصادفات جاده ای و شهری و سرقت.

از سوی دیگر اجرای قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده مانند قانون حمایت از حقوق مصرف کننده مصوب 1365 و قوانین مربوطه در سال 95 در صورت وجود محدودیت های قانونی دولت از جمله عوارض گمرکی و سایر موارد کاهش در عمل مطلوب نبوده است. مالیات های مربوطه را در مدت سه ماه به مردم می دهد و به مردم امکان خرید آزادانه و داوطلبانه از محصولات شرکت های رقابتی خارجی را می دهد و سپس مشخص می شود که نماینده داخلی بین مردم (مشتریان) چه تاثیری خواهد داشت.

این کارشناس حقوقی ادامه داد: هیچ مخالفتی با نوآوری و نوآوری و حفظ امکانات داخلی و حمایت از تولید داخلی وجود ندارد که منجر به زمان تولید، روش تولید و کیفیت محصول و ایمنی آن بسیار بالاست و مهمتر از آن مطابقت با میزان حمایت و منابع دولت از خودروسازان و تسهیلات مصرفی با کیفیت کالاهای تولیدی. این ممکن است به نفع همان افرادی باشد که دادستان کل از آنها به عنوان اطلاعات “پشت صحنه” یاد می کند. آن دست های پشت صحنه حاضر به تسلیم شدن از نظر گردش مالی بالا و سوددهی بالا در این زمینه نیستند. فعالیت آنها شامل لابی گری، فضاسازی، آمارسازی، تهیه گزارش های کذب و … است و دادستانی باید به عنوان اولین و بزرگترین نماینده قانونی در احقاق حقوق متقلبانه آنها وارد عمل شود و پاسخ دهد. -عواملی را که مانع از ارتقاء محصول شرکت می شوند، به نمایش می گذارد.

اسدی در نهایت گفت: در بخش دور زدن حقوق مصرف کننده با ساخت کالای ناایمن و بی کیفیت، ورود دادستانی نیز موثر است. برای حفظ حقوق بشر، قوه عمل، وزارت هوا و سایر مراجع باید با هدف رقابت و حداقل جذب رقبای خارجی، فضای مناسبی را برای تنظیم مقررات خودروسازان بزرگ داخلی ایجاد کنند تا وضعیت فعلی تغییر کند. در نتیجه رفع انحصار، ایجاد رقابت فعال، برخورد قانونی با نمایندگان در پشت صحنه، حفظ حقوق مصرف کننده و راهنمایی عملی یک پیام رسان و حذف مصرف کنندگان بازنشستگان شاغل در صنعت خودرو اعم از مدیران و غیرمدیران و پیروان. یک روش قانونی در جذب نیرو می تواند رشد کند و رشد موثری در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها