حدادی: مردم سراسر جهان به حقیقت جنایات رژیم صهیونیستی پی برده اند

[ad_1]

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم به رژیم صهیونیستی که از روز قدس با مشت استفاده می کند پیام تخریب می دهند.

علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص خشونت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: سیستم کنترل همواره به دنبال تامین منافع رژیم جنایتکار به رهبری آمریکا بوده است. مردم فلسطین با حضور گسترده و گسترده در روز قدس همچون سال های گذشته به عزاداری پرداختند.

وی با بیان اینکه نیاز به حمایت از مردم فلسطین بیش از هر زمان دیگری است، گفت: حمله چند روز پیش رژیم صهیونیستی در تصرف مسجد الاقصی باعث کشته و زخمی شدن مردم و کودکان داغدار فلسطینی شد.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شاهد درگیری در درون رژیم صهیونیستی هستیم. ما شاهد تقویت و مبارزه محور مبارزه با رژیم صهیونیستی هستیم و روز به روز به نابودی این رژیم نزدیک می شویم. مردم سراسر جهان به این موضوع پی برده اند که رژیم صهیونیستی به مظلومان فلسطین ظلم می کند و جنایاتش ادامه دارد.

وی همچنین تاکید کرد: مردمی با حضور باشکوه در روز قدس و مشتی حیرت‌انگیز پیام سنگینی به رژیم غاصب صهیونیستی می‌دهند که نابودی شما در راه است. ”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها