حاتمی دوباره شاهین را خواباند

[ad_1]

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با دومین برد مقابل شیمیدر به فینال سوپرلیگ راه یافت.

به گزارش ایسنا، تیم های شیمیدر قم و شهرداری گرگان در دومین دیدار خود در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران امشب (شنبه 19 فروردین 1401) به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 85 بر 84 به سود دانش آموز مهران حاتمی به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار که به میزبانی تالار آزادی برگزار شد، دو تیم کار خود را با دقت آغاز کردند تا در مجموع با نتیجه ۲۸ بر ۲۸ راهی رختکن شوند. کوارتر اول این بازی با نتیجه 10 بر 12 خانگی به پایان رسید و در کوارتر دوم شیمیدان قم با نتیجه 16 بر 18 پیروز شد.

در نیمه دوم نیز عملکرد نزدیک دو تیم ادامه یافت اما تیم شهرداری گرگان کوارتر سوم را با نتیجه 19 بر 19 محمد جمشیدی و سجاد پازدفه به برتری رساند. در کوارتر چهارم اما این تیم شیمیدر قم بود که با سفیدی “بایک” با نتیجه 26 بر 28 پیروز شد تا در پایان فصل هر دو تیم با نتیجه 75 بر 75 برابر شوند. نیمه دوم و بازی در وقت اضافه انجام شود.

با شروع وقت های اضافه، این شاگردان مهران خاتمی بودند که باز هم با سفیدی پتی پیروز شدند و با نتیجه 8 بر 9 پذیرفتند و در مجموع با نتیجه 85 بر 84 پیروز شدند.

مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران در قالب سه برنده از پنج مسابقه برگزار می شود که هر تیم با سه برد مقابل حریف خود به فینال راه پیدا می کند. بدین ترتیب دیدار نیمه نهایی دو تیم دو بر صفر به سود شهرداری گرگان رقم خورد تا شاگردان حاتمی تنها با یک برد دیگر به فینال راه پیدا کنند.

پایان

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها