«جیم کری» روی پوستر جشنواره فیلم

[ad_1]

پوستر هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن با تصویری از «جیم کری» با الهام از «نمایش ترومن» رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، پوستر جشنواره فیلم کن 2022 با تصویر «جیم کری» با الهام از فیلم «ترومن شو» رونمایی شد که او از پله‌ها بالا می‌رود و اسپوران را لمس می‌کند.

جشنواره فیلم کن پوستری را برای رویداد سینمایی امسال منتشر کرده است: «بحران آب و هوا، فاجعه انسانی و درگیری مسلحانه… دلایل زیادی برای نگرانی وجود دارد. همانطور که در سال های 1939 و 1946، جشنواره دوباره بر این باور قوی خود تأکید می کند که هنر و سینما مکانی است که در آن تفکر و نوسازی جامعه منعکس می شود. با این حال، جشنواره همچنان به تعهد خود از همان ابتدا، همانطور که در ماده 1 قوانین آن آمده است، متعهد است: «هدف جشنواره بین‌المللی فیلم کن ارائه فیلم‌های باکیفیت در روحیه دوستی و همکاری جهانی به نفع مردم است. سیر تحول هنر سینمایی.”

«نمایش ترومن» اثر پیتر ویر و اندرو نیکول (1998) بازتابی مدرن در غار افلاطون است و این صحنه منحصربه‌فرد بینندگان را تشویق می‌کند که نه تنها مرز بین واقعیت و بازنمایی آن، بلکه قدرت تخیل را نیز تجربه کنند. درست همانطور که ترومن هنگام برخاستن از دروغ فرار می کند، جشنواره مشهور فیلم کن با فرش قرمز معروفش که در حال بالا رفتن است، حقیقت هنرمندان را هنگام رفتن به تئاتر به نمایش می گذارد.

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن به صورت حضوری از 17 تا 28 می (17 می تا 27 ژوئن) برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها