جهاد اسلامی فلسطین: ضرر دشمن نزدیک است

[ad_1]

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: فعالیت قهرمانانه شب گذشته در شهر آریل تایید کرد که ساختارهای امنیتی رژیم صهیونیستی شکست خورده و دشمن در نزدیکی آن قرار دارد.

به گزارش ایسنا، ساختمان العهد، طارق عزالدین، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی، فعالیت قهرمانانه نیروهای دفاعی فلسطین در “آریل” در کشته شدن یک نظامی صهیونیست و مجروح شدن یک نظامی دیگر را تبریک گفت.

وی با بیان اینکه این کار قهرمانانه بر تداوم اقدام مستقل علیه ساکنان تاکید دارد، گفت: جنایات رژیم ساکنان در حق مردم و مقدسات فلسطین را فراموش نخواهد کرد.

طارق عزالدین همچنین گفت: فعالیت قهرمانانه شب گذشته در شهر آریل مؤید شکست ساختارهای امنیتی نظام صهیونیستی و از دست دادن دشمن مجاور است.

وی ضمن خیر مقدم به نیروهای دفاعی فلسطین گفت: مردم فلسطین تا احقاق کامل حقوق خود و تخلیه ساکنان و پناهگاه هایشان به مبارزه و مخالفت خود ادامه خواهند داد.

پیش از این ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن یک سرباز فرمانده توسط دو فرد مسلح ناشناس در شهر آریل در کرانه باختری خبر داده بود.

منابع گفتند که فعالیت شب گذشته در شهر آریل توسط دو جوان مبارز فلسطینی انجام شد، یک نیروی امنیتی در این شهر کشته شد و کارگران به سلامت متواری شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها