توانایی گرفتن 5 زن پاراکاندوکار در بازی های پاراآسیایی چین

[ad_1]

مربی تیم ملی تکواندو از امکان حضور 5 تکواندوکار برای اولین بار در بازی های پارالمپیک چین خبر داد.

عاطفه کشاورز در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر 8 بانوی پاراکندوکار در اردوی آماده سازی بازی های پاراآسیایی هانگژو چین که از روز یکشنبه 27 فروردین ماه در مازندران آغاز می شود و به مدت 2 هفته ادامه دارد، حضور دارند.

وی از مریم عبدالله پور، مهدیه حسینی، نرگس جوادی، فاطمه دودانگه، سحر قنبری، رزا ابراهیمی، لیلا میرزایی و رومینا چمسرکی به عنوان دعوت شده به این اردو نام برد.

کشاورز همچنین از اعزام بانوان پاراکواندو به مسابقات قهرمانی آسیا در مغولستان خبر داد و گفت: مسابقات آسیایی پاراکواندو مردادماه در مغولستان برگزار می شود.

وی در پاسخ به این سوال که چند تکواندوکار زن در بازی‌های پاراآسیایی چین شرکت می‌کنند، گفت: انتظار داریم برای اولین بار با پنج تکواندو مرد صبائد در بازی‌های پاراآسیایی چین شرکت کنیم.

مربی تیم ملی تکواندو گفت: 8 ورزشکار دعوت شده به این اردو، تکواندوکاران جوان و الهام بخش هستند که تجربه حضور در عرصه های بین المللی را ندارند و اولین دوره مسابقات پارالمپیک چین است. مربی رسمی. آمادگی خود را برای بازی های پاراآسیایی افزایش دهند تا بهترین عملکرد را در چین کسب کنند.

کشاورز در پایان با این سوال که آیا مشکل خاصی از نظر تجهیزات و امکانات وجود دارد یا خیر؟ وی گفت: با حمایت فدراسیون تکواندو، امکانات و شرایط لازم برای آمادگی بانوان تکواندو فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها