تقاضای 100 هزار نیرو در وزارت بهداشت / آغاز توزیع پزشکان طرح در سال جاری

[ad_1]

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت به تشریح وضعیت استخدامی وزارت بهداشت، پیگیری 100 هزار نفر شاغل در این وزارتخانه و نحوه رتبه بندی کادر درمانی فعال در اورژانس های کرونا برای استخدام پرداخت.

دکتر سیف الله مرادی در گفت وگو با ایسنا وی در خصوص آخرین وضعیت مجوزهای استخدامی وزارت بهداشت گفت: مجوز استخدامی وزارت بهداشت در سال 1399 بالغ بر 40 هزار نفر بوده که از این تعداد 3000 نفر در مرداد ماه همان سال در بین اعضای حد نصاب آزمون 1398 مورد استفاده قرار گرفته است. مجوزها از طریق 24 آزمون استخدامی. در فوریه 2016 استفاده شده است.

پیگیری اشتغال 100 هزار نفر در وزارت بهداشت

وی در خصوص درخواست مجوز 100 هزار نفری وزارت بهداشت در سال جاری گفت: برای 100 هزار مجوز ارسالی، معاونت توسعه از طریق سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه دارد. «لذا جلساتی در این زمینه صورت گرفته و ارتباطی صورت گرفته که البته هنوز به نتیجه نرسیده است.

پزشکان در سال جاری شروع به ارائه یک طرح خواهند کرد

مرادی در خصوص جزئیات آزادی پزشکان عمومی و دندانپزشکان ادامه داد: آزادی نوبت اول ۱۴۰۱ پزشک و دندانپزشک از چند روز پیش آغاز شد و دست اندرکاران این طرح با مراجعه به سامانه الکترونیکی در حال ثبت نام هستند. تا امروز 51 پزشک عمومی و 17 دندانپزشک عمومی ثبت نام کرده اند که این روند تا هفتم اردیبهشت 1401 ادامه دارد و نتایج پراکندگی این نیروها دهم اردیبهشت ماه اعلام می شود.

نحوه دریافت امتیاز برای استخدام کارکنان بهداشتی و درمانی که درگیر بحران کرونا بودند

مرادی درباره نحوه استخدام این شرکت توسط کادر بهداشتی و درمانی شرکت که در حوزه کرونا فعالیت می کنند و باید برای استخدام آنها تخفیف داده می شد، اظهار داشت: یکی از تخفیف ها مربوط به بهورزان است، پزشکی این شرکت است. که در Corona شرکت کرده است مزایایی برای سابقه خدمات آنها وجود دارد. به طوری که سن آنها برای سالهای خدمت دولتی رعایت می شود.

وی گفت: سرویس کرونا هم گل شد. بدین ترتیب به ازای هر ماه خدمت در بخش کرونا 2 امتیاز تا حداکثر 20 امتیاز علاوه بر مجموع امتیازات کسب شده توسط فرد در نظر گرفته می شود. ضمناً با توجه به شرایط آگهی استخدامی و تکمیل بنادر مربوطه می توان به تعداد شاغلین واجد شرایط شرکت در آزمون های استخدامی وزارت بهداشت اشاره کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها