تا شب قدر بیعت نکنید

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس گروه انتقال خون همدان به اهداکنندگان خون در ماه مبارک رمضان توصیه کرد که سوگند اهدای خون در شب های قدر را لغو نکنند.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، افشین محمدی: با شهروندانی که از مرکز خونریزی‌ها اطلاع داشتند تماس گرفته شده و درخواست شده است که سوگند اهدای خون به شب‌های قدر را لغو نکنند که برخی از آن‌ها این موضوع را پذیرفته‌اند.

وی گفت: افرادی که نذر اهدای خون کرده اند سال هاست که این کار خیر را انجام می دهند و با برخی از آنها صحبت کرده ایم و قول اهدای خون را نمی دهند، شب های قدر گذشته چون از خون اهدایی باید استفاده شود. به بهترین شکل، پس ستودنی است.» موضوع مورد علاقه اهداکنندگان است.

دکتر محمدی خاطرنشان کرد: اهدای خون یکی از سرمایه های ملی است که به دنبال استفاده بهینه از این نوع سرمایه است.

رئیس گروه انتقال خون به میزان اهدای خون از ابتدای ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: بر اساس آمارهای موجود، میزان اهدای خون در ماه مبارک رمضان امسال نسبت به ماه مبارک رمضان افزایش یافته است. تعداد اهدای خون در ماه مبارک رمضان پارسال همین موقع و کمبود خون نداریم.»

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 610 واحد خون به مناطق سیستان و بلوچستان، تهران و خوزستان ارسال شده است و کمبود خون نداریم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها