به روز رسانی تاریخ ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد

[ad_1]

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اطلاع از روابط عمومی و امور بین الملل، مهلت ثبت نام آزمون ورودی مرحله هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان را تا 30 فروردین تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، در این نشریه آمده است: با توجه به درخواست مستمر اولیای دانش آموزان مبنی بر به روز رسانی تاریخ ثبت نام، تاریخ ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در سایت azmoon.medu.ir تا پایان تمدید شد. پایان دوشنبه 29/01/1301.

بر اساس اطلاعیه ثبت نام آزمون، کلیه فرآیندها اعم از ثبت نام اینترنتی داوطلب، ارسال اقلام پیش آزمون، چاپ، بسته بندی و ارسال پرسشنامه بر اساس منطقه بندی، تصحیح کاربرگ ها، اعلام نتایج و پاسخگویی به درخواست تجدیدنظر، نحوه عملکرد مدیرکل آموزش و پرورش مسئول انجام و هدف گذاری صحیح و دقیق این آزمون ها در استان است.

آزمون ورودی پایه هفتم ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 26 خرداد و آزمون تکمیل توانایی پایه دهم ساعت 9 صبح روز جمعه 26 خرداد ماه برگزار می شود.

اگر عوارض ناشی از بیماری عروق کرونر قلب رخ دهد، این تاریخ ممکن است با صلاحدید ستاد ملی تاج گذاری تغییر کند. بنابراین متقاضیان باید به آگهی های صادر شده از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که از طریق سایت sampad.medu.ir منتشر می شود توجه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها