به تعداد موسسات خیریه و مشتریان آنها نگاه کنید

[ad_1]

مدیرکل کمیته هماهنگی شبکه مردمی کمیته امداد با اشاره به اینکه از بدو تأسیس موسسات خیریه تاکنون حدود 800 هزار خیریه از مراکز نیکوکاری در کشور گزارش داده و به شکل های مختلف مورد حمایت قرار گرفته اند، گفت: 1.5 میلیون خیر مردم به موسسات خیریه معرفی شده اند و خدمات دریافت کرده اند.

حمزه علی کوهساری در گفت وگو با ایسنا، وی با بیان اینکه یکی از دلایل ایجاد موسسات خیریه ترویج سنت نیکی و مهربانی در کشور و رواج خدمات به سوی خیر و نیکی است تا خدمات رسانی سریعتر و آسانتر به نیازمندان انجام شود. و خیرین محلی هستند که داوطلب خواهند شد.

وی گفت: در حال حاضر بالغ بر 9 هزار موسسه خیریه در کشور فعالیت می کنند.

مدیرکل کمیته هماهنگی شبکه های جمعیتی کمیته امداد گفت: در کنار ارائه خدمات حمایتی سبک زندگی، خدمات دیگری مانند کمک هزینه مسکن، جهیزیه، درمان، هزینه های دانشجویی و دانشجویی، حمایت از اشتغال و آموزش خانواده نیز ارائه می شود. در موسسات خیریه خیریه‌ها 42 هزار نفر را در قالب اعضای هیئت مدیره اداره می‌کنند که مسئولیت این خیریه را بر عهده گرفته‌اند که منابع را جذب کرده و بین افراد نیازمند منطقه توزیع می‌کند.

کوهساری با اشاره به اینکه از زمان تأسیس موسسات خیریه (از سال 92) تاکنون حدود 800 هزار خیر به موسسات خیریه در کشور کمک کرده و به اشکال مختلف کمک مالی کرده اند، یادآور شد: تا امروز یک میلیون و 500 هزار نفر به خیریه ها مراجعه کرده و خدمت دریافت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه این خدمت به تمامی مددجویان نیازمند مراجعه به موسسات خیریه ارائه می شود، گفت: حکم خدمت و میزان رسیدگی در هیات مدیره که پس از تصمیم گیری در اسرع وقت صادر می شود. . “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها