بلیت فروشی بازی سپاهان – استقلال از امروز

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان گفت: بلیت فروشی تیم های سپاهان و استقلال از امروز دوشنبه از طریق دو سایت رسمی آغاز می شود.

علی ناظری در حاشیه دیدار تیم های سپاهان و مس در مرحله پلی آف لیگ برتر هندبال به خبرنگاران گفت: بلیت فروشی بازی استقلال و سپاهان امروز (دوشنبه 14 اردیبهشت) از ساعت 16:30 آغاز می شود و هواداران می توانند از دو یوزر بازی کنند. آدرس های www.sepahansc.ir و www.basa.ir/ticket جهت تهیه بلیط مورد نظر خود اقدام نمایند.

وی گفت: سکوهای پیشنهادی برای هر گروه در سامانه فروش بلیت اختصاص داده شده تا محدودیتی برای اقامت مداحان وجود نداشته باشد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تائید کرد: از هواداران هنگام بازدید از بازی جراحی، کارت شناسایی، کارت واکسن 2 دوز و نسخه چاپی یا الکترونیکی بلیت خود را درخواست خواهیم کرد. پروتکل های بهداشتی مانند ماسک و فاصله اجتماعی نیز باید رعایت شود.

ناظری درباره ظرفیت اثبات شده هواداران دو تیم در ورزشگاه توضیح داد: طبق دستورالعمل 30 درصد ظرفیت ورزشگاه برای اسکان هواداران است و به همین دلیل 21 هزار و 100 بلیت فروخته می شود. از این تعداد 19 هزار بلیت برای روی جلد طلا و 2100 بلیت برای هواداران استقلال است.

وی گفت: ورزشگاه نقش جهان از درب های غربی، شرقی و جنوبی برای ورودی ها قابل دسترسی است که همگی دارای دروازه های برقی آماده بهره برداری هستند. پارکینگ های ورزشگاه نیز به نفع تماشاگران در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها