بستر سرمایه گذاری صنعتی و معدنی در آذربایجان غربی ایجاد می شود

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی رئیس گروه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از سرمایه گذاران صنعت معدن و صنعت این قاره حمایت می کنیم.

عبدالحمید سرتیپی امروز ششم اردیبهشت ماه در مراسم تکریم و معارفه مقام معظم رهبری بر اهمیت سرمایه گذاری در حوزه صنعت و معدن در استان تاکید کرد و بابیان اینکه نیاز به ایجاد میز سرمایه گذاری در این حوزه وجود دارد. در ما از مترجمان این بخش پشتیبانی می کنیم.

وی با بیان اهمیت افزایش بهره وری و افزایش راندمان بهره وری در تمامی بخش ها گفت: برای افزایش بهره وری هر شهرستان دارای قابلیت های زیادی در حوزه های مختلف است که باید شناسایی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

این گروه با اشاره به زنجیره تولید دانش بنیان و لزوم تمرکز بر شرکت های دانش بنیان و فناوری، گفت: این گروه از پروژه های دانش بنیان در منطقه، صنعت و معدن حمایت می کند.

وی در خصوص ظرفیت دریاچه ارومیه برای ثروت اقتصادی قاره و وجود نمک و منیزیم در این دریاچه گفت: استفاده صنعتی از مواد و املاح موجود در دریاچه باید بررسی و اقدام شود.

در این مراسم غلامرضا بابایی رئیس صنعت، معدن و تجارت منطقه نیز حضور داشت.
وی با بیان اینکه در زمینه توزیع و توزیع کالاهای اساسی در استان مشکلی وجود نداشت، گفت: سال گذشته و امسال توانستیم منطقه را بازاریابی کنیم، عرضه کالاهای اساسی را تنظیم و بازار را تنظیم کنیم. ”

وی ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته پروژه های راکد قاره، صنعت و معدن نیز احیا شد.

بابایی بر لزوم توسعه صادرات با هدف رونق اقتصادی تاکید کرد و گفت: قاره. ”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها