بر اساس تجربه و ایجاد کار دو جنبه از پروژه های جهاد دانشگاهی بوشهر

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر مدیر گروه جهاددانشگاهی بوشهر گفت: طرح های فناوری در این نهاد انقلابی با دو بعد مبتنی بر دانش و اشتغال زایی تعریف و اجرا می شود.

علی احمدی زاده در دیدار با نماینده مدیرکل در منطقه بوشهر گفت: ماموریت های ویژه مرکز جهاددانشگاهی در نقشه کامل علمی کشور ترسیم شده است. این نهاد انقلابی در تاریخ بیش از 40 ساله خود به دنبال حضور فعال در مرز علم و فناوری و ایفای نقش در رفع نیازهای ملت بوده است.

وی گفت: جهاددانشگاهی گام های ارزنده ای در کشور و استان بوشهر برداشته است که در مواردی که لازم بوده ماموریتی را در چند زمینه تعریف و اجرا کرده ایم از جمله عدم موازی کاری با سایر نهادهای آموزشی علمی. در این قاره “

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: اکنون که این نهاد انقلابی دارای یک مرکز تخصصی دریایی در استان است که در حوزه فناوری فعالیت می کند، دو پروژه مهم ملی در حوزه امنیت غذایی (تولید فناوری جوانان و (ورود دام) نیز در دست اجراست. در جریان. .

احمدی زاده گفت: پروژه جهاددانشگاهی ملی هم اکنون در شهرستان بی فناوری دلوار در حال انجام است و پیش بینی می شود تا پایان سال تکمیل شود و ظرفیت های جدیدی را در زمینه تولید ماهی به کشور اضافه کند. “

وی گفت: «به بخش انرژی نیاز است که اعتماد شود، همانطور که وزارت دفاع و سپاه پاسداران به جوانان اعتماد کردند و دستاوردهای ارزشمندی به دست آوردند».

مسئول جهاددانشگاهی ناحیه بوشهر یادآور شد: این موسسه انقلابی گام های مهمی در حوزه نفت و گاز برداشته است که از مهمترین آنها می توان به طراحی نصب و اجرای بازوی بارگیری نفت در خارگه و تولید نفت اشاره کرد. . راه حل تخریب در منطقه بوشهر.

احمدی زاده گفت: در حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی اولین تجهیزات آزمایشگاهی کشور را ساخت و در منطقه بوشهر با راه اندازی به موقع دومین آزمایشگاه ویروس شناسی به مردم خدمات ارزنده ای ارائه شد.

این مسئول گفت: جهاددانشگاهی در سال گذشته با راه اندازی مرکز نوآوری و موفقیت با رویکردی نوین برای شتاب بخشی به صنعت جوانان 30 رویداد برگزار کرد.

رئیس جهاددانشگاهی گفت: این نهاد انقلابی با برگزاری دوره های کوتاه مدت ویژه در چند منطقه برای 4000 نفر در استان شغل ایجاد کرده و برای 150 خانوار با سرپرست زن اشتغال پایدار ایجاد کرده و برای 1500 نفر شغل دائمی ایجاد کرده است. در زمینه تکالیف

احمدی زاده در خصوص تعامل خوب حوزه جهاددانشگاهی بوشهر با همایش ها گفت: سمینارها بیشترین همکاری را با این نهاد داشتند و جهادی، انقلابی و همدلانه بودند.

وی با اعلام سال 1401 با هدف ایجاد جغرافیا و ایجاد اشتغال گفت: برنامه ما در سال 1401 آوردن فناوری با ویژگی دانش بنیان و اشتغال زایی است.

رئیس استانی جهاددانشگاهی بوشهر با اشاره به اینکه برنامه های این نهاد برای تحقق شعار سال در استان اجرا می شود، گفت: قاره ما به دلیل موقعیت استراتژیک خود نیازمند اجرای فناوری های مهم در حوزه انرژی است. آبزی پروری و صنعت

احمدی زاده گفت: در پی اجرای شعار اشتغالزایی، نیاز به معرفی و برنامه ریزی مدون برای کسب و کارهای بزرگ و متوسط ​​استان است. در زمینه منزل نیز به طراحی کامل نیازمندیم. – اشتغال ثابت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها