برپایی افطاری وحدت و مقاومت در 5 شهرستان گلستان

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس مرکز ادیان و مذاهب تبلیغات اسلامی استان گلستان از برگزاری افطاری «اتحاد و مقاومت» با حضور فعالان شیعه و سنی در پنج شهرستان گلستان خبر داد.

حجت الاسلام احمد کوثری با اشاره به برگزاری ضیافت های افطاری وحدت و درگیری با ادارات تبلیغات اسلامی گلستان با همکاری مرکز تبلیغات اسلامی در پنج شهرستان گلستان، گفت: همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع) ) با تبلیغات اسلامی گلستان و به همت مرکز فرهنگی و تبلیغی مذاهب و مذاهب اسلامی پنج افطاری وحدت و مبارزه در شهرستان های متحد منطقه گلستان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در آستانه میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) اولین افطاری ها در شهرستان بندرترکمن برگزار شد، افزود: چهار شهر دیگر در کلاله، گنبدکاووس، آق وجود دارد. قلعه و آزادشهر در این شهرها وحدت و درگیری دارند.«در دستور کار است.

رئیس مرکز ادیان و مذاهب تبلیغات اسلامی منطقه گلستان تاکید کرد: در این افطاری ها برادران شیعه و سنی و فعالان فرهنگی در کنار هم حضور خواهند داشت و در خصوص وحدت و منازعه اسلامی و در نهایت میثاق گفتگو و تبادل نظر می کنند. نامه ای را امضا می کنند که از دیدگاه های قدس شریف دفاع می کند.

کوثری هدف از برگزاری این جلسات را رسیدن به امت واحده اسلامی و تلاش برای وحدت در مسیر امت اسلامی دانست.

وی با بیان اینکه در منطقه گلستان تصویر زیبایی از همدلی و وحدت شیعه و سنی به نمایش گذاشته شده است، خاطرنشان کرد: استان گلستان میزبان اقوام و مذاهب مختلف است اما مردم این استان در کنار هم برادری و صلح زندگی می کنند. معروف به وحدت و صمیمیت با وحدت و مذاهب اسلامی.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها