بررسی موقعیت تیم در منطقه سقوط / ماموریت غیرممکن سید عباسی

[ad_1]

بررسی وضعیت چهار تیم در عرصه سقوط لیگ برتر نشان می دهد که تیم مشهد شهر خودرو برای بقا در بالاترین سطح فوتبال ایران دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش ایسنا، تنها 6 هفته به پایان لیگ باقی مانده است که 4 تیم برای بقا تلاش می کنند. تراکتورسازی، نفت مسجدسلیمان، فجرسپاسی و شهرخودرو تیم هایی هستند که در لیگ بیست و یکم نتایج خوبی کسب نکردند و به سقوط نزدیک هستند. این در حالی است که شاگردان سالم در مسیر ماندن در لیگ وضعیت بهتری نسبت به سایر رقبای خود دارند و در این راه دو بازی رودررو با رقبای خود دارند.

تراکتور؛ میل غیر منطقی زنوزی

تیمی که با آرزوی قهرمانی در ایران و آسیا به بخش خصوصی محمدرضا زنوزی منتقل شد، اکنون یکی از نامزدهای حضور در لیگ دسته اول فوتبال ایران است. تراکتورسازی در این فصل 4 بار سرمربی خود را تغییر داده و این تغییرات زیاد تاثیری در عملکرد آنها نداشته و شاگردان آرتوئرول سالم با 20 امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند. این تیم که از نظر خط دفاعی سومین خط دفاعی بد لیگ را در اختیار دارد نسبت به رقبای خود کار آسان تری برای بقا دارد.

6 بازی بعدی تراکتورسازی در لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان (خارج از خانه)، فن (خانه)، ذوب آهن (خارج از خانه)، پرسپولیس (خانه)، فجرسپاسی (خانه) و نساجی (خارج از خانه) است. سرخ پوشان تبریزی در دور رفت از مجموع 18 امتیاز مقابل این تیم ها 5 امتیاز کسب کردند و یک برد، 2 تساوی و 3 باخت داشتند. 2 بازی با نفت مسجد سلیمان و فجر سپاسی و برد مقابل این دو تیم می تواند شرایط را برای تراکتوری ها برای ماندن در لیگ راحت کند.

اولا مسجد سلیمان; یک ماموریت سخت مهاجرت

خوزستانی ها روزهای خوبی ندارند و ران برایشان به معنای سقوط است. این تیم در لیگ بیست و یکم با 17 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد و تنها یک امتیاز با سقوط فاصله دارد. مهاجری که نفت را دریافت کرده است، انگیزه زیادی در موقعیت نامناسب دارد تا این تیم را در لیگ برتر نگه دارد و ارزش هایش را تکرار کند. انگیزه مهاجرت زمانی افزایش می یابد که تیمی که او را در ابتدای فصل به عنوان یکی از رقبای خود بدون آسیب گذاشت، در راه بقا در لیگ برتر است.

شاگردان مهاجری در 6 بازی اخیر خود در لیگ بیست و یکم به مصاف تراکتورسازی (خانه)، فجرسپاسی (خارج از خانه)، نساجی (خانه)، گل گهر (خارج)، صنعت نفت آبادان (خانه) و استقلال (خارج از خانه) خواهند رفت. آنها وارد بازی شدند و با این 6 تیم دیدار کردند، یک برد، یک تساوی و چهار باخت و اگر بخواهند همان نتیجه را در دور اول بگیرند، یکی از دو تیم سقوط می کند.

مرده؛ فرار از آسانسور

گل اول فجر که امسال پس از سال ها غیبت، استقامت و بقا در بالاترین سطح فوتبال ایران به لیگ برتر بازگشته است. تیم پانزدهم با 16 امتیاز بازی های راحت تری نسبت به 3 رقیب دیگر خود دارد. در واقع فجر در بازی های خارج از خانه مقابل آن 6 تیم نتوانست نتایج خوبی کسب کند و زردپوشان شیرازی 3 باخت و 3 تساوی به دست آوردند.

بازی‌های باقی‌مانده فجر در لیگ عبارتند از مس رفسنجان (خارج از خانه)، نفت مسجد سلیمان (خانه)، هواداران (خارج از خانه)، ذوب آهن (خانه)، تراکتور (خارج از خانه) و پرسپولیس (خانه) و با دو رقیب مستقیم بازی می‌کنند. قانون بقای دانشجویان آسیایی در لیگ برتر. رئیس جدید کلانتری در رقابتی شدید با هم تیمی سابق خود شهر خودرو است.

مرده؛ سید عباسی در انتظار معجزه

کار برای شهر ماشین ها سخت و تقریبا غیرممکن است. شاگردان سیدعباسی برای بقا باید برای مسابقات و کسب سهمیه بجنگند و این برای تیمی که تنها 2 تساوی و 4 شکست مقابل صنعت نفت، استقلال، پرسپولیس، سپاهان، پیکان و فولاد کسب کرده، یک ماموریت غیر ممکن است.

شهرخودرو باید خارج از خانه مقابل سپاهان، استقلال و پرسپولیس بازی کند و در مشهد میزبان صنعت نفت، پیکان و فولاد است. شاگردان سید عباسی که با 14 امتیاز در رده آخر قرار دارند با نفت مسجد سلیمان در رده چهاردهم 3 امتیازی خواهند شد و مشکل مشهدی ها این است که در این 6 هفته با هیچ یک از رقبا فقط با آنها بازی نمی کنند. سید عباسی باید کار معجزه آسایی انجام می داد تا اینقدر در معرض دید قرار بگیرد و برای این کار در تعطیلات لیگ اردوی شمال برگزار کردند.

برنامه 6 هفته اخیر تیم های حاضر در عرصه سقوط به شرح زیر است:

هفته بیست و پنجم

اولا مسجد سلیمان – تراکتور
مس رفسنجان – فجرسپاسی
شهر خودرو – صنعت نفت آبادان

هفته بیست و ششم

تراکتور – فن
فجرسپاسی – نفت مسجد سلیمان
استقلال – شهر خودرو

بیست هفته

تراکتور – فولاد
نفت مسجد سلیمان – پوشاک
طرفداران – روز شکرگزاری
تغییر – بی صدا

هفته بیست و هشتم

تراکتور – پرسپولیس
گل گهر – نفت مسجد سلیمان
فجرسپاسی – ذوب آهن
سپاهان – شهرخودرو

هفته بیست و نهم

تراکتور – فجرسپاسی
صنعت نفت – نفت مسجد سلیمان
پرسپولیس – شهر خودرو

هفته 30

نساجی – تراکتور
استقلال – نفت مسجد سلیمان
فجرسپاسی – پرسپولیس
شهرخودرو – فولاد

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها