بررسی تحرکات ماموران تحت رهبری طالبان در اطراف مرزهای ایران در کمیسیون امنیت ملی

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون گفت: در این جلسه توضیحاتی ارائه شده است که در مورد تحرکات برخی عناصر داده شده به طالبان است. دولت در نزدیکی مرزهای جمهوری اسلامی ایران.

به گزارش ایسنا، محمود عباس زاده مشکینی در تشریح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این جلسه با حضور وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان برگزار شد.

وی تصریح کرد: این سوال از سوی یکی از نمایندگان استان سیستان و بلوچستان و چند تن دیگر از نمایندگان در خصوص امنیت مرزها مطرح شد و آنها سوالات خود را از وزیر پس گرفتند.

عباس زاده خاطرنشان کرد: همچنین در ادامه جلسه با حضور وزیر کشور و فرمانده مرزبانی، تحرکات مرزی اخیر در مرزهای غربی کشور مورد بررسی و تشریح قرار گرفت و در خصوص حرکت برخی از عوامل تحویل داده شد. حکومت طالبان در نزدیکی مرزهای جمهوری اسلامی ایران.» .

وی تاکید کرد: بخش. وی ادامه داد: قطعاً هیچ خطری در مرز ما وجود ندارد، اما همه تحرکات مرزی باید به دقت رصد شود و مهم است که بدانیم تحرکات اخیر از سوی دولت مرکزی اعلام شده است یا خیر، و همه جوانب این موضوع باید روشن شود.

عباس زاده افزود: در حوزه دیپلماسی اقدامات مرتبطی انجام شده است، البته برخی تلاش می کنند بین جمهوری اسلامی ایران و همسایگان شرقی آن اختلاف نظر ایجاد کنند و تلاش می کنند در خارج از این مرزها مشارکت داشته باشند و باید هوشمندانه این اقدامات را رصد کنیم. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها