بررسی آسیب های اجتماعی شهری – ایسنا

[ad_1]

معاون پیشگیری از آسیب های مرکز توسعه پیشگیری سازمان منافع کشور گفت: یکی از برنامه های بهزیستی پایش آسیب های اجتماعی است. از اواخر سال گذشته در تمامی شهرستان های استان آسیب های اجتماعی را رصد و تحلیل می کنیم.

به گزارش ایسنا، دکتر آرزو ذکایی فر درباره سند تحول دولت در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی، با بیان اینکه بحث آسیب های اجتماعی، مشارکت انسانی، برنامه های جامعه و خانواده در سند تحول دولت مطرح شد، گفت: تحول دولت است که رئیس جمهور اعلام کرد که در فصل پنجم خود، بسیاری از فعالیت های اجتماعی یا اجتماعی، مشارکت اجتماعی، برنامه های آموزشی، مداخلات در حوزه کاهش آسیب، دولت اجتماعی را کنترل می کند، بحث ارتقای سلامت اجتماعی و این امر نشان می دهد و دولت به این موضوع توجه دارد. موضوعاتی که موجب ارتقای سلامت اجتماعی و خانواده و استفاده از ظرفیت افراد و سازمان های داوطلبانه برای کنترل حفظ و کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای سلامت اجتماعی می شود.

وی ادامه داد: بر این اساس، دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی بر اساس محتوای بدیهی و مهم مقاله، برنامه هایی را برای سال 1400 تدوین کرده است. تاکید بر بررسی کمی، کیفی و مستمر، نظارت و ثبت مناسب.

ذکایی فر یکی از برنامه های دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی را که از سال گذشته با جدیت آغاز کرده است، بحث نظارت بر آسیب های اجتماعی دانست. تقریباً 472 شهر مورد بررسی قرار گرفتند و داده ها تحویل داده شدند. بر این اساس برنامه این است که دبیران نظارت بر آسیب‌های اجتماعی با مشارکت سایر نهادها و ارگان‌ها برنامه‌های منطقه‌ای و منطقه‌ای خود را در حوزه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی پیشنهاد دهند.

پیگیری

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها