بدون امکانات نمی توان از شکارچیان انتظار مدال گرفت

[ad_1]

مربی سابق تیم ملی شکار گفت: شکارچیان از ایران باید اردوها، تمرینات و مسابقات خوبی را پشت سر بگذارند و پس از آن می توان انتظار داشت ورزشکاران در رشته های انفرادی نیز موفق باشند.

ابراهیم اینانلو در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد شکارچیان ایرانی در جام جهانی برزیل اظهار کرد: بودن. این مسابقات به موقع برگزار شد و ورزشکاران باید در این مسابقات شرکت می کردند. فکر می کنم آنها باید در همه رقابت های بازی های آسیایی شرکت کنند تا به آمادگی خود برگردند.

مربی اسبق تیم ملی تفنگ در خصوص نتایج کسب شده توسط نمایندگان ایران گفت: نتایج ورزشکاران قابل پیش بینی بود و قابل انتظار بود. خوشبختانه یا متاسفانه تعداد کشورهایی که در مسابقات برزیل شرکت کردند بسیار کمتر از جام جهانی مصر بود. در برزیل، 28 کشور شرکت کردند، اما در مصر، 64 کشور، بیش از دو برابر شد. بنابراین سطح رقابت در برزیل کمتر از مصر بود.

سرمربی تیم ملی اندونزی درباره سطح مسابقات تیراندازی در مصر اظهار داشت: سطح مسابقات مصر که در اولین دوره جام جهانی 2022 بود بسیار بالا بود.تیم ملی کشورمان (اندونزی) هم مسابقات در مصر، و نتایج دقیقاً مانند المپیک بود، زیرا مسابقات جهانی قرار است در مصر برگزار شود. مسابقات جهانی برای هر کشوری بسیار مهم است و در آنجا سهمیه المپیک پخش می شود، بنابراین همه ملت ها آمدند. تا یک بار مسابقات مصر را تجربه کند.

اینانلو گفت: رکورد 628 تفنگ بادی برای صعود به فینال مسابقات قهرمانی مصر کافی نبود، اما در جام جهانی برزیل، رکوردهای بسیار کمتری هم ممکن است به پایان برسد. با این شرایط فکر می کنم عملکرد بازیکنان ایرانی پذیرفته شده است. سرمربی تیم ملی نیز به مرور زمان تغییر کرده و حسین باقری به عنوان مربی تفنگ مشغول بوده است. شکارچیان ایرانی به دلیل کمبود سلاح برای حضور در بازی های آسیایی به سختی آماده می شوند.

وی در پاسخ به این سوال که شکارچیان ایرانی فقط در مسابقات تیمی که تعداد شرکت کنندگان نسبتا کم بود مدال می گرفتند، اما در مسابقات انفرادی مدال نمی گرفتند، گفت: در تیم تفنگ و تپانچه نتایج ورزشکاران ایران بهتر بود. . این به این معنی است که تیم ملی ایران تیمی با ریشه و ریشه است. ما ورزشکاران خوب زیادی در تیم خود داریم و این بسیار مهم است. برای ارزیابی نتایج ورزشکاران در منطقه. در بهترین عملکرد هر فرد. یکی از مهمترین کارهایی که شکارچیان می توانند در بهترین حالت خود انجام دهند، حضور در مسابقات و اردوهای آموزشی است که ورزشکاران نداشتند.

اینانلو گفت: از آنجایی که برخی از کشورها جام جهانی برزیل را نداشتند، گفت: از نظر سرعت و مسافت، بسیاری از کشورها در این رقابت ها شرکت نکردند و ترجیح می دهند در جام جهانی شرکت کنند. am Baku. اکثر کشورهای آسیایی مانند چین، هند و ژاپن از این رقابت ها خارج نشدند، اما مطمئن باشید که هیچ کدام منتظر نیستند و همه در حال تمرین و آماده سازی برای بازی های آسیایی هستند.

سرمربی تیم ملی تفنگ اندونزی گفت: به دلیل مسافت زیاد تا برزیل در مسابقات شرکت نکردیم، البته در عوض اردوی مجارستان و تورنمنت بوداپست را جایگزین کردیم تا در بازی های آسیایی عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی در پایان گفت: اگر بخواهیم به بازی های آسیایی فکر کنیم، شکارچیان ایران باید اردوها، تمرینات و مسابقات خوبی را پشت سر بگذارند. رئیس جدید اتحادیه و حسین باقری مربی باتجربه تیم ملی تفنگ آینده، شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران آینده در بازی های آسیایی در تفنگ و تپانچه خواهیم بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها