با درج قیمت تولیدکننده روی محصول، نارضایتی را کاهش دهید

[ad_1]

ایسنا/ زنجان رئیس گروه بازرگانی، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با افزایش قیمت تولیدکننده کالا به تدریج شاهد کاهش نارضایتی ها هستیم. ”

ناصر فغفوری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه اجرای طرح درج قیمت تولیدکننده به طور کامل اجرایی شده است، اظهار کرد: این طرح بر اساس کار کارشناسان بوده و علاوه بر شفافیت، حلقه های میانی اضافی حذف شده و پیوندهای مازاد بر آن انجام شده است. یا حلقه ها برداشته شده است.

وی با بیان اینکه در این طرح برای کاهش قیمت تلاشی برای کاهش سود فروشنده یا تولیدکننده نداشته ایم، گفت: از زمانی که طرح اجرا شد، به تدریج رضایتمندی کاهش یافته و سیاست های وزارت دارایی در حال اجراست. . سکوت طراحی باید عاری از استرس باشد.

این مقام مسئول در ادامه با تایید اینکه برنامه اقدام قیمت تولیدکننده در تمامی مواردی که به دستور وزیر درج شده بلافاصله اجرا شده است، ادامه داد: علاوه بر این، قیمت مصرف کننده نیز در محصول لحاظ شده است، اما با تعریف، برای قیمت مصرف کننده. ، چه عنوان حداکثر باشد، اضافه می شود.

فغفوری یکی از اهداف ایجاد بالاترین قیمت مصرف کننده را ایجاد رقابت در سطح عرضه عنوان کرد و گفت: زمانی که قیمت های مصرف کننده به صورت مستمر نوشته می شود، طبیعی است که واحد صنفی علاقه ای به عرضه کالا در سطح بازار نداشته باشد. قیمت پایین تر. «در حالی که این روند برخی از این هدف را کمتر آشکار کرد، فایده آن این بود که مردم آنها را از عدم اطمینان رها می کردند.

رئیس گروه صمت منطقه زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر تقریبا تمامی محصولات در این طرح گنجانده شده است، خاطرنشان کرد: به جز کالاهای حوزه دارو و همچنین محصولاتی مانند میوه های بسته بندی نشده که بیشتر عرضه می شود. ، تقریباً همه محصولات بسته بندی شده وجود دارد، آنها در طرح قیمت گذاری گنجانده شده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها