“باشگاه تحریم” در راه است

[ad_1]

معاون وزیر امور خارجه صداوسیما از ایجاد بلوک رسانه ای «باشگاه تحریم» برای کشورهایی که تحت تحریم اقتصادی قرار گرفته اند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت امور خارجه، احمد نوروزی امروز شنبه 27 فروردین مصادف با سومین سالگرد آغاز به کار خبرگزاری، از این خبرگزاری بازدید کرد.تاسیس فیلم خبری ایران.

وی خاطرنشان کرد: حضور خبرگزاری ایران رسانه برخی از مخاطرات ناشی از فقدان رهنمودهای قانونی در این زمینه را به دنبال دارد تا در سطح بین المللی حل شود و جذابیت خوبی برای رسانه های مختلف در حوزه منازعه ایجاد کند. . در برابر. بنابراین خبرگزاری ایرانیان یک پروژه راهبردی در وزارت خارجه محسوب می شود.

نوروزی گفت: در ماه‌های اخیر تلاش شده تا با برگزاری جلسات متعددی برای افزایش تعداد کاربران و کاربران ایران پرس، مسائل و مشکلات مطرح شده برطرف شود و شنوایی غیرمستقیم این خبرگزاری افزایش یابد.

معاون وزیر امور خارجه در پاسخ به سوالی مبنی بر ایجاد بلوک رسانه ای کشورهای همسایه در منطقه گفت: شبکه هیسپان تی وی اخیرا مسابقه ای را با همین ایده که منحصر به کشورهای تحت تحریم اقتصادی خود بود با عنوان مسابقه برگزار کرد. «باشگاه تحریم» برای مقید کردن رسانه‌ها مورد استقبال قرار گرفته است و امیدواریم با اقدامات عملی قوی‌تر وارد سطح دیپلماسی رسانه‌ای فعال‌تر شویم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها