بازدید از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در قسمت میانی و روداب نرماشیر

[ad_1]

بازدید از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در قسمت میانی و روداب نرماشیر

ایسنا/ سرمن رئیس اداره دامپزشکی نرماشیر از عملیات مشترک نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در مناطق مرکزی و روداب در شهرستان نرماشیر خبر داد.

فیروزه زارع پور رئیس اداره دامپزشکی نرماشیر با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همشهریان گفت: ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
وی افزود: ارتقای سلامت جامعه و ارتقای امنیت غذایی یکی از مأموریت های اداره کل دامپزشکی و کارشناسان چک سلامت در زمینه تولید روزانه دام خام در این منطقه در قالب تیم های بازرسی و تشدید بهداشتی است. مراکز تحقیقاتی، تولیدی و عرضه. آنها محصولات حیوانات خام، رستوران ها، تالارها، باربیکیوها و غیره را از منظر بهداشتی زیر نظر دارند.
زارع پور افزود: اقدامات بعدی اداره دامپزشکی برای همکاری بین دستگاهی پایش بهداشتی شهرستان، انجام گشت های بازرسی مشترک با سایر سازمان های متولی سلامت جامعه، در این راستا، تورها همراه با کلیه مدارهای عمومی انجام می شود. واحدها و فروش، سردخانه ها و مراکز عرضه مرغ و ماهی، قصابی ها، باربیکیو، تالارها و رستوران های سطح شهر به همراه بازرسان دولتی و منطقه، مرکز بهداشت، اداره بازرسی اماکن عمومی و اتاق اصناف شهر – بیشتر نرماشیر، به قانون ساخته شده است.
رئیس اداره دامپزشکی نرماشیر از شهروندان درخواست کرد که آیا تخلف احتمالی، فرآورده های خام دامی مشکوک و فاقد تاریخ تولید و انقضا و همچنین فروش را مشاهده می کنند، ذبح زنده و ناسالم دام و طیور در داخل و داخل محدوده شهر برای مبارزه و پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و حیوان، به ویژه تب خونریزی دهنده کریمه کنگو، با شبکه دامپزشکی تماس بگیرید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها