باد شدید غبارآلود در تهران

[ad_1]

بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، هوای منطقه تهران تا فردا نیمه ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده و افزایش دما پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنابر اساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، هوای منطقه تهران طی پنج روز آینده کمی ابری تا متوسط ​​ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید موقتی به‌ویژه در نواحی جنوبی و مرکزی پیش‌بینی می‌شود.

در مقاطعی با تقویت ناپایداری جوی به ویژه از بعدازظهر سه شنبه تا چهارشنبه (3 فروردین و 24 فروردین) آسمانی ابری همراه با وزش باد بسیار شدید گاهی همراه با گرد و خاک و در برخی مواقع رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

از امروز تا چهارشنبه روند افزایش نسبی دما و پنجشنبه تا شنبه (25 تا 27 فروردین) کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

با ورود زبان از سامانه بارشی، از بعدازظهر پنجشنبه به تدریج ابری و از صبح جمعه تا شنبه در برخی ساعات رگبار باران همراه با طوفان و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۲۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (25 فروردین) نیمه ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید و احتمال رگبار و رعد و برق با حداقل دمای 17 و حداکثر 30 درجه سانتیگراد و پنجشنبه (25 فروردین) نیمه ابری و بعد از ظهر بتدریج ابری و گاهی وزش باد و در پایان روز آب پراکنده با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها