این کشور در خط مقدم مدیریت زباله های پلاستیکی و فسیلی قرار دارد

[ad_1]

ایسنا / رسانه رئیس استانداری گفت: پاکسازی معابر قاره در واقع گواهی بر درگیری یک گروه فرهنگی با تعداد اندکی از مردم بی فرهنگ است.

دکتر فرزاد مخلص الائمه بعدازظهر دیروز 5 اردیبهشت 1401 در آغاز پویش جمع آوری زباله که در هفته زمین پاک برگزار شد و طرح احداث معابر استان مرکزی در این شهرستان پاکسازی شد. مهاجران در خصوص وضعیت نامناسب برخی از معابر استان در بحث تردد زباله و پلاستیک از جمله محور فراهان گفت: در این راستا پیگیری هایی برای توزیع اعتبارات و اجرای طرح پاک انجام شد. -بالا برنامه -up، و امروز این طرح رسما مهم است.

وی بیان کرد: این تحقیق درگیری بین یک گروه فرهنگی و تعداد معدودی از افراد بی فرهنگ است، اما عده ای این زباله ها را در کنار جاده ریخته اند که نشان می دهد چقدر بی احتیاطی مردم زباله های پلاستیکی خود را می پوسند. ” صدها سال طول می کشد تا ترک شود.

وی گفت: «از آنجایی که مردم در قبال محیط زیست مسئولیتی ندارند، قطعا ایجاد یک محیط در هیچ زمانی غیرممکن خواهد بود. “واقعاً ارزش راه اندازی این اسکن را دارد. دیر شده است و کارهای زیادی برای انجام آن وجود دارد.

وی قصد طراحی و اجرای طرحی برای مدیریت و ساماندهی پسماندهای ساختمانی را در سال های گذشته عنوان کرد و گفت: پسماندهای موجود نشان می دهد که چنین طرحی در واقع در منطقه مرکزی برای ساخت محل دفن زباله تکمیل نشده است. اقدامات قطعی وجود دارد و زباله های فعلی باید به سرعت مدیریت شوند زیرا وضعیت فعلی فرهنگ نامناسب را به جای یک محیط نامناسب منعکس می کند.

رگولاتوری مرکزی تاکید کرد: اگر به مفهوم توسعه پایدار نگاه کنیم، این توسعه سه رکن رشد اقتصادی، عدالت اجتماعی و حفاظت از محیط زیست را در بر می گیرد که کاملاً در هم تنیده شده اند و به هم پیوسته و بدون هر کدام فاجعه بزرگی است که خیلی غمگین. البته در جاهایی شاهد این فاجعه هستیم.

وی گفت: نباید به جای صرف هزینه های هنگفت برای کنترل رفتار برخی افراد غیرمسئول و جمع آوری زباله، در برابر چنین شرایطی مقاومت می کردیم و منابع مالی در جای بهتری برای خدمت به مردم هزینه می شد. و از نظر اجتماعی نباید بتوانیم چنین رفتارهای بی پروایی را مشاهده کنیم. دولت مرکزی از جنبش‌های فرهنگی مانند این جنبش‌ها حمایت می‌کند، اما در وهله اول باید با رویکرد تمرین‌سازی مردم را به سمت رفتار مناسب هدایت کرد تا فرهنگ‌سازی در بازه زمانی سه تا پنج ساله پایدار بماند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها