اولین پیش فروش ایران خودرو در سال جدید آغاز می شود

[ad_1]

گروه صنعتی ایران خودرو در اولین طرح یکساله پیش فروش محصولات خود در سال جدید و همزمان با چهارمین برنامه حمایت از حقوق خانواده، هشت محصول خود را روانه بازار کرد. این طرح از امروز (سه‌شنبه) اجرا شده و تا پایان روز پنج‌شنبه (۲۵ فروردین) ادامه دارد و طبق قرعه‌کشی روز شنبه آینده (۲۷ فروردین) انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، پس از اجرای طرح‌های فروش در ایران خودرو در روز سه‌شنبه، این هفته، شانزدهمین طرح پیش‌فروش یکساله ایران خودرو است و فاز اول آن در سال 1401 آغاز شده است، تاکنون هشت محصول از این گروه به بازار عرضه شده است. از ماشین ها ارایه شده؛ همزمان با این طرح، اولین طرح پشتیبانی پیش فروش از محصولات این گروه خودرویی برای توزیع خودرو برای مادران دو فرزند و بیشتر استفاده می شود.

البته شایان ذکر است که ایران خودرو برای چهارمین بار در حمایت از قانون جوانان طرح فروش را برگزار می کند، اما این سطح اولین پیش فروش این گروه خودرویی بر اساس این قانون و سه مرحله قبل است. به عنوان یک فروش شگفت انگیز برگزار شد.

اجرای آخرین طرح پیش فروش محصولات گروه بازرگانی ایران خودرو در هفته اول مارس 1400 برای هشت محصول این شرکت شامل توربوشارژر دناپلاس در دو مدل دستی و اتوماتیک، تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، راناپلاس در دو مدل معمولی و رویه شیشه ای سورنوپلاس و پژو 207 دستی با روکش شیشه ای عرضه شد.

هم اکنون این گروه خودروسازی در اولین طرح فروش محصولات خود همچنان دارای هشت محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، پژو 207i در هر دو مدل دستی با روکش شیشه ای رنگارنگ و اتوماتیک، راناپلاس، سورنوپلاس، دناپلاس است. توربوشارژر در دو مدل اتوماتیک و دستی با گیربکس شش سرعته و فرمان الکتریکی. متقاضیان می توانند از امروز (23 فروردین) تا پایان روز پنجشنبه (5 فروردین) با مراجعه به سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.irتا ادعای خود را مطرح کنند.

تاریخ تحویل این خودرو بسته به نوع خودرو و قیمت زمان تحویل مشخص شده در قرارداد منتخب اسفند 1401 تا فروردین 1402 می باشد.

اولین پیش فروش ایران خودرو در سال جدید آغاز می شود

به گزارش روز سه شنبه گمرک ایران خودرو، قرعه کشی مشتریان نهایی شنبه هفته آینده (۲۷ فروردین) با حضور نهادهای نظارتی برگزار و به صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir شد.

مشتریان منتخب این طرح تا سه روز فرصت دارند تا نرخ پیش پرداخت خودرو را از طریق همین سایت فروش آنلاین سرمایه گذاری کنند. بدیهی است عدم پرداخت علی الحساب وجه در مدت تعیین شده به منزله تعویق و ثبت نام متقاضی به منزله وثیقه می باشد.

در این مرحله از پیش فروش یک ساله گروه صنعتی ایران خودرو، حداقل 48 ماه پس از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا، شرایط ثبت نام و محدودیت های فروش مانند خودرو را به هر کد ملی اختصاص دهید. ، نداشتن پلاک مجوز پلیس فعال برای داوطلب، نمایش گواهی معتبر، شماره حساب و شماره تماس تعیین شده به متقاضی و ….

همچنین امکان صلح و جابجایی خودرو حتی به صورت وکیل با مجوز کمیته خودرو وجود ندارد، امکان ثبت نام برای خریداران قانونی وجود نخواهد داشت و از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

برگزیدگان طرح‌های قبلی خودرو ایران که قبلاً در طرح‌های فروش سازندگان سرمایه‌گذاری نکرده بودند نیز می‌توانند در این مرحله از فروش مجدد ثبت نام کنند.

همانطور که گفته شد، همزمان با برگزاری شانزدهمین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو، این گروه خودرویی با توجه به انتشار قانون حمایت از خانواده و جوانان در تاریخ 11 آبان ماه مجلس شورای اسلامی، نسبت به اجرای دومین یا فرزند بعدی که پس از تاریخ فوق متولد شده است.

اولین پیش فروش ایران خودرو در سال جدید آغاز می شود

همچنین عدم وجود پلاک پروانه پلیسی فعال برای متقاضی و یا ارائه گواهی معتبر در طرح فروش طرح دفاعی بلامانع است. مادران واجد شرایط امکان ثبت نام خودرو از محصولات ایران خودرو را خواهند داشت. در صورتی که تعداد داوطلبان تحت پوشش این خبرنامه بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، با انجام قرعه کشی مشخص خواهد شد. ضمناً کلیه مادران واجد شرایط که دارای شرایط توافق شده با دستگاه های ذیربط باشند، می توانند در خودروی انتخابی سرمایه گذاری کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها