انتقاد از کاروانهای آزادبر در عراق

[ad_1]

افیر ایران در عراق در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت از فعالیت‌های کاروان‌های آزادبر که باعث باوت مشکا می‌شود.

به گزارش ایسنا، ایرج مسجدی در دیدار با سیدصادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت که در رأس هیأتی برای پیگیری بازگشایی مرز زمینی عراق به روی زائران و همچنین بررسی راهکارهای کاهش هزینه های سفر زیارتی به این کشور سفر کرده است، این سخنان را مطرح می کند. و افزودن: سفر با کاروان‌های آزاد باعث بروز مشکلات در حیطه امنیت، بیمه و بویژه عدم عدم وجود

او با بیان اینکه تولیت کار زیارت باید با سازمان حج و زیارت باشد، یاد شود: هر زمانی که کاروانها با مجوز سازمان حج و زیارت حضور میابند، خیال ما راحتتر از زمانی است که کاروانها بدون متولی در پاسخگویی حضور دارند، در حالی که آنها کاروانها را دارند. حج و زیارت دارای ساختار، نظارت، بیمه و فرهنگی فرهنگی است، در کاروان‌های آزادبر آزادبر.
حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت در این دیدار برای رفع مشکلات و نگرانی های زائران برای افزایش رضایتمندی آنها تاکید کرد و اضافه کرد: مشکل گران بودن هزینه های سفرهای هوایی و بازگشایی مرزهای زمینی از جمله موضوعات قابل پیگیری بوده است که در دیدارهای انجام شده با مقامات عراقی انجام شده است. ارائه شده و پیگیری آن‌ها به منظور انجام امور زائران تا حصول نتیجه برای افزایش رضایتمندی ادامه دارد.

سفیر ایران در عراق نیز گفت: تمام تلاش خود را برای تخفیف سفرهای هوایی انجام می‌دهیم، ضمن اینکه در موضوع زیارت می‌توانیم توافقات خوبی را به دست آوریم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها