اقدام 1200 مبلغ در قلعه جهاد

[ad_1]

اقدام 1200 مبلغ در قلعه جهاد

ایسنا/ اردبیل مدیرکل تبلیغات اسلامی منطقه اردبیل گفت: 1200 مبلغ زن در مکان مجازی و واقعی در یک قلعه جهادی در تلاش برای تبیین زحمات و افسردگی هستند.

حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در همایش روحانیت که به مناسبت ماه مبارک رمضان در تالار منطقه اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: پس از این مدت این برنامه ها مجددا در جامعه عمل و عمل اجرا می شود.
وی لزوم تنوع بخشیدن و تبیین ارزش ها و دیدگاه های مکتب اسلام در مقاطع مختلف و با محوریت مسجد را یادآور شد و اظهار داشت: جذب کنید. و افراد تأثیرگذار محله «جوانان را به این حرم بیاورید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی منطقه اردبیل گفت: باید مسجدی را موثر و در تراز انقلاب اسلامی و با توجه به جاذبه های دینی، ارزشی و اعتقادی جوانان بسازیم تا بتوانند از سنگر آموزش و پرورش مسجد به درستی استفاده کنند.
حجت‌الاسلام جعفرزاده با قدردانی از حمایت خوب مسئولان شهرهای مختلف در تنوع بخشی به فعالیت مساجد و ارزش این اماکن در کاهش ارزش‌های اجتماعی، گفت: قطعاً با تنوع‌بخشی به اعتقادات و بیان مسائل ارزشی می‌توان به کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی کمک کرد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: در حرکت جهادی باید به مسئله شناخت قرآن و بیان مفاهیم ارزشمند کتاب آسمانی در جامعه توجه کرد -اجتماعی. از آن حلقه های جامعه و امت اسلامی.
حجت الاسلام جعفرزاده درخواست اصلی روحانیت را رعایت شئونات دینی در منابر و مجالس بیان کرد و ادامه داد: در این راستا علما و روحانیون باید ماه مبارک رمضان و فرصت تبلیغ و تبیین فرصت پیش آمده را عملی کنند. . مکتب الهی ، نهایت استفاده را ببرید.
وی حضور هوشمندانه طلاب، روحانیون و مبلغان در فضای مجازی را یادآور شد و گفت: بر حسب شرایط باید از فضای مجازی برای تبیین مسائل و مسائل دینی استفاده کرد و در عین حال بهتر است از سوء استفاده در این مکان جلوگیری شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی منطقه اردبیل گفت: تلاش ما بر این است که در ماه مبارک رمضان و ماه های بعد از توان مبلغان و مبلغان برای اجرای فرامین الهی استفاده کنیم تا جامعه ما در مسیر سعادت گام بردارد. ”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها