اعضای یک گروه کلاهبرداری در شیراز دستگیر شدند

[ad_1]

ایسنا/ فارس رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری اعضای یک گروه کلاهبرداری که یک فروشنده آپارتمان 23 میلیارد دلاری را متهم به سرمایه گذاری و شرکت در تجمع اعتراضی کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ کاووس حبیبی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از سوی افراد تحت عنوان سرمایه گذاری و بهره، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار بازپرسان اداره مبارزه با کلاهبرداری قرار گرفت.

به گزارش پلیس فارس، جبیبی گفت: در بازرسی محل و بررسی اظهارات شاکی مشخص شد که وی به طور غیرعمد با فردی که ادعا می کرد به شدت در گردش مواد غذایی فعالیت دارد، ملاقات کرده است. ”

سرهنگ حبیبی گفت: متهم پس از مدتی با جلب اطمینان شاکی، با قرار دادن اموال خود به صورت دستی به وی توصیه کرد که کالا را تحویل بگیرد و با فروش کالا و اخذ معامله تسویه حساب کند. قیمت

وی گفت: در جلسات بعدی متهم می گوید که می تواند سند آپارتمان شاکی را به دوستش بدهد و به مدت 3 ماه 11 میلیارد ریال از او بگیرد و در شرکت دیگری سرمایه گذاری کند و ماهانه سود دریافت کند و از شاکی شکایت کند. . .

رئیس پلیس آگاهی فارس گفت: متهم با شگردهای مختلف موفق می شود معترض را قانع کند و در بنگاه املاک، یک فقره چک 4 میلیارد و 500 میلیون ریالی و یک دستگاه خودروی خارجی به ارزش 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در مقابل منزل شاکی وی. 23 میلیارد قانون به وی داده شده و در قالب رسیدی مبنی بر پرداخت مابقی پول به صورت سکه به شاکی دریافت شده است.

حبیبی گفت: پس از گذشت 3 ماه از تاریخ، شاکی به متهم مراجعه می کند و بازگشت سرمایه را می خواهد که متهم می گوید شما یک واحد آپارتمان را فروخته اید و مبلغ آن را دریافت کرده اید.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات فنی، علمی و پلیسی، متهم را به همراه دو همکارش طی عملیاتی ناشناس شناسایی و دستگیر کردند، گفت: مشخص شد که یک فقره چک و این خودرو در اختیار مستاجر قرار گرفته است. متهمان و هیچ پول و ماشینی در مقابل آپارتمان به شاکی تحویل داده نشد.

رئیس پلیس آگاهی فارس با اشاره به اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی به زندان افتادند، خواست فریب ظاهر افراد ناشناس را نخورند و به پیشنهاد یا قرارداد متقلبانه مشکوک شوند تا سقوط نکنند. در دام خائنان

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها