استکبار بر اعتقادات مردم تمرکز کرده است

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل مشاور ارشد وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با عصبانیت باورهای کشور را در جنگی متحد هدف قرار دادند تا آن را برگردانند.

حمید مردانیان در اجلاسیه شهدای وزارت راه و شهرسازی گفت: استکبار جهانی چند سالی است که افول ملت ایران را هدف قرار داده و در این زمینه به شگردهای مختلفی متوسل شده است.

وی غارت استعمارگران در 200 سال گذشته را در بی توجهی به سرمایه ملی هولناک توصیف کرد و گفت: ایران بالا رفته و هیچ کشوری اجازه کوچکترین آزار و اذیتی را نداده است. بر سرمایه معنوی و مادی».

مشاور ارشد وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت:

مردانی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز اختلاف داریم. ابعاد جنسیتی دارد و می توان پتانسیل آن را در حوزه های مختلف مشاهده کرد.

وی چگونگی این شخصیت خاص در تاریخ این کشور را نعمتی گرانبها عنوان کرد و ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی از دوران کودکی به خدایی و عنایت شهره بوده و همواره سعی داشته با تکیه بر عناصر معنوی کشور برکات خود را دو چندان کند. . زندگی خود ..

مردانیان در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمن برای دوری از ناامیدی و سرکوب تلاش می کند در باورها و اعتقادات مردم ایران تردید ایجاد کند، در حالی که همه باید هوشیار و تزلزل ناپذیر باشیم، شهدا را رها کنیم. خط مورد غفلت قرار گرفتن .

مشاور ارشد وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: همه ما باید در فضای بد کاری خود سهم خود را در خدمت رسانی شایسته به مردم و تلاش برای رسیدن به اهداف نظام اسلامی و تحقق و ایجاد حزب داشته باشیم. از نظام اسلامی تحت آزار و اذیت تا زمانی که مغرور از روی زمین ناپدید شوند.»

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها