استاندار خوزستان: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده ارتباط آنها با نظام است

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان استاندار خوزستان گفت: حضور افراد اجیر شده در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده حضور فعال مردم بر نگاه مربوط به نظام و حمایت از نظام است.

صادق خلیلیان امروز نهم اردیبهشت ماه در مراسم رژه روز قدس گفت: خوشبختانه مردم خوزستان و شهر اهواز نیز مانند سایر شهرها در راهپیمایی روز قدس حضور پرشور داشتند.

به گزارش ایسنا، وی گفت: امروز روزی است که ملت ایران به قیام علیه ترور و خشونت جهانی در حمایت از ظالمان فلسطینی و ظالمان جهانی ادامه می دهد و در واقع روز قدس روز ایران است. کشور کنونی وابسته به فلسطین است.»

استاندار خوزستان گفت: انشاءالله روزی را خواهیم دید که اسرائیل نابود شود و فلسطینی ها به خانه های خود بازگردند و استکبار جهانی درهم شکسته و کشورهای تحت خشونت جهانی به حقوق خود بپردازند.

وی گفت: خوشبختانه امروز همزمان با راهپیمایی 22 بهمن شاهد حضور پرشور مردمی سامانه.» حضور فعال در صحنه و پشتیبان نظام بوده است.

خلیلیان گفت: چون آن دسته از نامه های سرمایه اجتماعی در نظام وجود دارد بر عهده مسئولان است که وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و بهترین شرایط رفاهی را برای مردم فراهم کنند. مسئولان و دولت انقلابی نیز شبانه روز برای رفع مشکلات تلاش می کنند و انشالله شاهد تحقق اهداف انقلاب اسلامی خواهیم بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها