از عرضه خارج از شبکه کالاهای بازار تنظیم شده زنجیره ای خودداری کنید

[ad_1]

ایسنا/ لرستان رگولاتور اولاد گفت: عرضه محصولات کنترل بازار در سطح شهر باید از خارج از شبکه مسدود شود و اعضای ستاد مدیریت بازار تمام تلاش خود را به کار گیرند تا آن کالا به دست مصرف کننده واقعی برسد.

مسلم مرادی در جلسه ستاد کنترل بازار سلسله گفت: فروش گوشت قرمز بالاتر از قیمت تعیین شده توسط ستاد کنترل بازار شهرستان ممنوع است و پیش فروش از هر نوع رصد و یا گزارش می شود اما واحد مربوطه پلمب می شود. .

وی خاطرنشان کرد: به فروشگاه های یارانه ای گردشی شکر یارانه ای به همراه نام فروشنده و آدرس مناسب با نصب پرچم در خیابان های پرتردد برای شهروندان شهر اطلاع رسانی شود.

رگولاتوری با اشاره به نوادگان خاطرنشان کرد: شهرستان الشتر نیز توصیه هایی را برای راه اندازی میدان میوه و تره بار برای تصمیم گیری نهایی به تنظیم کننده اولاد ارائه کند.

مرادی با تاکید بر تحقیقات مستمر بازار برای جلوگیری از مازاد عرضه و عرضه خارج از بازار سهمیه های نظارتی بازار، گفت: قیمت گوشت قرمز بر حسب نوع باید بر درهای آن کوبیده شود. توسط خریداران دیده می شود

مسعود غلامی مدیر جهاد کشاورزی سلسله نیز در این نشست گفت: 23 تن برنج نظارتی بازارهای خارجی هند، پاکستان و تایلند مشمول سهمیه شهرستان می شود و به زودی در یکی از بازارهای شهرستان توزیع می شود.

وی با اشاره به گنجاندن 113 تن شکر تنظیمی در بازار، تصریح کرد: از این میزان سهمیه مشاغل 70 تن و سهمیه داخلی 43 تن است.

مدیر جهاد کشاورزی سلسله با اشاره به مصرف 238 تن برنج کنترل شده بازار برای گردش در بازار شهرستان، گفت: از این میزان 10 تن برنج هندی، 10 تن در پاکستان و سه تن برنج تایلندی است. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها