اجرای مقتدرانه طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شرق استان تهران

[ad_1]

ایسنا/ تهران فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری 373 سارق و کشف بیش از 75 میلیارد ریال انواع مواد خارجی مثله شده در طرح اقدام ارتقای امنیت اجتماعی کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار کیومرث عزیزی در جمع خبرنگاران در تشریح طرح اقدام ارتقای امنیت اجتماعی پلیس که 48 سال است در شرق استان تهران اجرا می شود، اظهار کرد: این فعالیت مجموعه ای از فعالیت ها با هدف کشف مواد مخدر قاچاق است. کالا و طراحی و اجرای ساختمان دزدیده شده و مبارزه با اراذل و اوباش که به شاهکارهای بزرگی دست یافته اند.

وی با تاکید بر تداوم طرح های تشویقی تامین اجتماعی به عنوان درخواست بزرگ مردم و مسئولان، گفت: برقراری امنیت در تمامی موارد و برخورد با تخلفات دستوری بسیار حائز اهمیت است و تامین امنیت در چارچوب و ساختار قانونی از اولویت های مهم سازمان است. سازمان. پلیس.”

رئیس پلیس ویژه شرق استان تهران در خصوص دستاوردهای این طرح خاطرنشان کرد: در حوزه مواد مخدر که از آن به عنوان آسیب ماوراء طبیعی جامعه یاد می کنیم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر 75 کیلوگرم مواد افیونی کشف و دستگیر شدند. 109 فروشنده، 149 فرستنده فاش شد.

سردار عزیزی با بیان اینکه در جریان این طرح یک سازمان حرفه ای قاچاق مواد مخدر منهدم شد، ادامه داد: اجرای طرح های پاکسازی مراکز جرم و جنایت و مناطق آلوده شرق استان تهران با رضایتمندی انسانی همراه بود که این امر نیز ناشی از همکاری است. افراد و سازمان ها

عالی رتبه پلیس ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه ارزش مشخص کالاهای قاچاق کشف شده در این اثر 75 میلیارد ریال است گفت: کالای قاچاق شامل بالغ بر 9700 لیتر سوخت قابل برگشت، پوشاک، پوشاک، پتو است. ، چای، و سلامت، محصولات تنباکو و لوازم خودرو و 45 ماده معدنی.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف 50 دستگاه خودروی مسروقه و 24 دستگاه موتورسیکلت مسروقه توسط بازپرسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در این عملیات خبر داد و گفت: در این رابطه 373 سارق شناسایی و دستگیر شدند.

وی در بخشی دیگر با اشاره به تلاش بسیار جدی پلیس این اداره برای اجرای اقدامات مقتدر ناجا و درخواست مردمی در بحث مخالفت و برخورد با اراذل و اوباش، خاطرنشان کرد: 18 اراذل و اوباش معروف بودند. 18 قبضه اسلحه کشف و ضبط شد.

یکی از افسران ارشد پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه به اختلافات نظم و ترافیکی رسیدگی شده است، اظهار داشت: نظارت بر کنترل تردد یکی از حقوق اجتماعی افراد است و پلیس به شدت درگیر این موضوع است که یک نشانه دستگیری 495. خودروی پلاک «متخلف و 156 موتورسیکلت با سایر تخلفات رانندگی.

سردار عزیزی در پایان امنیت کانون را مهمترین دغدغه نیروی انتظامی دانست و از نگاه حمایتی مردم، ماموران و اصحاب رسانه به موضوع نظم و امنیت در کنار نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد. شرق استان تهران. و حمایت قضات مصمم به برخورد قاطع با مجرمان و قانون شکنان است و قطعا با این انسجام و همدلی مستمر در استان هیچ مجرمی در امان نخواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها