اجرای طرح ضربتی برخورد با دوچرخه سواران در بیرجند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی جانشین فرمانده انتظامی بیرجند از تدوین طرح ضربتی برای برخورد با موتورسیکلت های متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح 38 دستگاه موتورسیکلت و سه دستگاه خودروی مجرم توقیف شد.

سرهنگ مهدی شکوهیراد امروز پنجشنبه 26 فروردین ماه در برخورد با موتورسیکلت و وسایل نقلیه جرائم ایجاد مزاحمت و مانورهای تکان دهنده گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان بیرجند اجرا شد.

به گزارش ابسنا از ساختمان پایگاه خبری پلیس، وی گفت: این طرح با حضور تیم های نظارتی پلیس راهور اجرا شد و در نهایت ماموران 38 دستگاه دوچرخه، موتور و سه خودروی جنایی را متوقف و به پارکینگ اعزام کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند گفت: اجرای این طرح موجب رضایتمندی شهروندان شده و همچنین از نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: راکبان متخلف موتورسیکلت با تشکیل پرونده قانونی به مراجع قانونی معرفی شدند.

شکوهیراد با بیان اینکه طرح برخورد با دوچرخه سواران جنایتکار همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: مرکز فوریت های پلیسی 110 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای پلیسی همرزمان است.

فرمانده انتظامی شهرستان فردوس همچنین از تدوین طرح برخورد با دوچرخه سواران متخلف و دستگیری 33 موتورسوار در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا فولادی گفت: برای رسیدگی به موتورسیکلت های متخلف که موجب ناآرامی شهروندان شده است، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان فردوس تدوین شده است.

وی گفت: این طرح با حضور تیم های نظارتی پلیس راهور اجرا شد و متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شدند. ”

فرمانده انتظامی شهرستان فردوس گفت: اجرای این طرح در جهت ارتقای امنیت اجتماعی موجب رضایتمندی مردم و ماموران و همچنین تشکر و قدردانی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها