آیا نتایج نوشاد عالمید نگران کننده است؟

[ad_1]

رئیس فدراسیون تنیس روی میز عنوان کرد که با نوشاد عالمیان در مورد وضعیت او صحبت کرده و خود نوشاد نیز بر این عقیده است که شرایط خوبی دارد و جای نگرانی نیست.

مهرداد علی قارداشی در گفت وگو با ایسنا، درباره اینکه چرا نوشاد عالمیان در بازی های اخیرش موفق نبوده و نگرانی هایی درباره این وضعیت وجود دارد، اظهار کرد: در روزهای پایانی اسفند با نیما و نوشاد عالمیان جلسه ای داشتم. خود نوشاد گفته که در شرایط خوبی است و در لیگ فرانسه نتایج خوبی کسب کرده و انگیزه اش بالاست. نیما همچنین گفت نوشاد در بازی هایی که خیلی خوب بازی کرده شکست خورده است. امیدوارم همانطور که نوشاد می گوید در فرم باشد و من به بازی هایش آنچه را که دیدم دادم، او بازی را رها کرد.

وی ادامه داد: با رشد روزافزون امیرحسین هدایی نیز امیدوارم این تیم سهمیه المپیک 2024 پاریس را کسب کند و به آنها هم گفتم که باید تلاش کنیم تا اولین سهمیه المپیک را بگیریم. ساعت.”

قارداشی در پاسخ به این سوال که آیا اخیرا نیما و نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی از حضور کم در مسابقات گلایه داشتند و اتحاد چه نظری داشت؟ او گفت: «برخی افراد آنها را تشویق کردند که با آنها برخورد کنند، اما ما این کار را نکردیم. به نیما و نوشاد هم گفتم که طبق آمار رسمی در بین تعداد سفرهای بین المللی اتحادها در رتبه سوم هستیم. شاید بودجه ما به اندازه خیلی از فدراسیون های دیگر باشد، اما تعداد استفاده های خارج از کشور به اندازه فدراسیون تنیس روی میز نیست. از طرفی باید تمام قسمت ها را بپوشانیم و بکاریم. فدراسیون تنیس رکوردهای جهانی تورنمنت های زیادی برگزار می کند و ما باید حضور داشته باشیم، بنابراین باید به فکر جذب اسپانسرهای بیشتری باشیم تا بتوانیم در همه رویدادها حضور داشته باشیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به سابقه حضور نوشاد عالمیان در بازی های آسیایی 2018 برای هانگژو 2022، فدراسیون تنیس روی میز و نوشاد اکنون انتظار مدال آوری مجدد را دارند؟ وی گفت: خوشبختانه می توان گفت انتظارات از فدراسیون تنیس روی میز زیاد است اما نکته این است که می توان مدال گرفت اما سخت است. نوشاد عالمیان در دوره قبل توانسته بود با اختلاف کمی به پیروزی برسد و مدال بگیرد. از سوی دیگر در بازی های المپیک مقام اول تا سوم در رده بانوان از آسیا و در رده آقایان مقام های اول و دوم از آسیا بود، بنابراین می توان گفت آسیا دارای سطح تنیس روی میز در سطح المپیک.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با تایید اینکه گفته می شود بازیکنان برای اعزام به مسابقات بین المللی در رده های پایه پول می گیرند، گفت: بله، ما از نونهالان هستیم و می خواهیم داوطلبانه در مسابقات بین المللی شرکت کنیم، اینجا هستیم. انجام کار و قطعا این کار جدیدی نیست و در سال 94 که وارد فدراسیون شدم این اقدام به توصیه دبیر سابق فدراسیون انجام شد که بسیار خوب بود به نظر من ستایش. البته این کار فقط برای مسابقات آزاد انجام می شود و ما برای مسابقات قهرمانی آسیا و جهان این کار را انجام نمی دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها