آمادگی تاکسیرانی تهران برای خدمت رسانی به شهروندان در ماه مبارک رمضان

[ad_1]

معاون و امور مناطق گروه تاکسیرانی تهران به تشریح تمهیدات انجام شده برای ارائه خدمات دوگانه به شهروندان در ماه مبارک رمضان پرداخت.

به گزارش ایسنا، وحید سرلک، یکی از برنامه ریزی های انجام شده تامین تاکسی لازم برای خطوط در طول روز و به ویژه در ساعات اوج بار و همچنین شناسایی مکان های شلوغ در صبح و عصر (به ویژه نزدیک افطار) و اندیشیدن مناسب است. ترتیبات در این با توجه به فرضیات انجام شده در اولین روزهای این ماه بزرگ نامگذاری و به روز شد.

وی در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های انجام شده برای تامین خودرو مورد نیاز روز جمعه ماه مبارک رمضان با هدف ارائه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان در نماز جمعه پرداخت و گفت: ماه مبارک رمضان در خدمت رسانی است. از مراکز دینی، زیارتی و مسجدی، مصادف با شب پرفیض گد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم و بازرسی تاکسیرانی شهر تهران، معاون و امور مناطق گروه تاکسیرانی تهران گفت: تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به شهروندان در روز جهانی قدس در دستور کار قرار دارد تا این انقلاب مردمی انجام شود. و عمل استکباری، درگیری باید مانند هر سال با شکوه در جهان ظاهر شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها