آغاز طرح جهادی آبرسانی به 454 شهر اردبیل

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل استاندار اردبیل گفت: با مشارکت جهادی در نهضت سازندگی استان اردبیل، آبرسانی به 454 شهر کوچک با اعتباری بالغ بر 476 میلیارد تومان انجام می شود و این پروژه می تواند به عنوان الگوی سنجش در کشور مطرح شود.

سید حامد عاملی در جلسه هماهنگی و امکان اجرای طرح آبرسانی به 454 شهر کوچک استان اظهار داشت: اجرای فعالیت آبرسانی به 67 شهر از 454 شهر در شهرستان اردبیل و تا پایان سال. ارتقای طرح آبرسانی به 100 شهر و روستا بعداً در دستور کار گروه های جهادی قرار گرفت.

وی گفت: برای سازندگی در کشور و حوزه اردبیل نیازمند روحیه جهادی هستیم و دستگاه ها، فرمانداری ها، بخشداری ها، دهیاری ها و مردم مربوطه باید در تامین آب شهرهای کوچک با نهضت سازندگی همکاری کنند. ”

عاملی گفت: با توجه به مشکل آب آشامیدنی پایدار در برخی از شهرهای کوچک حوزه اردبیل، اقدام جهادی در این راستا خدمتی عالی و شایسته است و باید از سوی دستگاه‌های ذیربط نسبت به این تلاش‌ها آگاه شوند. ”

وی گفت: برخی از گروه های اقدام در حوزه اردبیل در ارائه خدمات ارائه شده به مردم در قالب اجرای موثر پروژه ها دارای ضعف هایی هستند که در این راستا لازم است گزارش هایی را برای مردم به ارمغان آورد. ”

استاندار اردبیل گفت: خرید و تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز برای اجرای پروژه های آبرسانی در محدوده اردبیل حائز اهمیت است و این اقدام در چرخش اقتصادی و ایجاد اشتغال و نگهداری و همچنین تسریع در پروژه موثر است. پیاده سازی. ”

عاملی گفت: طرح آبرسانی به شهرهای فاقد آب آشامیدنی پایدار بخشداری اردبیل یک فعالیت سودمند و مشارکت خیرین در این طرح یک فعالیت نوع دوستانه و نمونه عملی فرهنگ حسینی است.

وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دهه های گذشته همواره در میدان خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف بوده است و اکنون نیز در مسیر خدمت به مردم با کردار خیر ایستاده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها