آذربایجان غربی پتانسیل بالایی در تربیت کادر خود دارد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: برای تامین نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان باید توجه شود.

عباسی در مراسم افتتاحیه محصولات فناوری نوین امروز یکم اردیبهشت گفت: باید علاوه بر توسعه شرکت های دانش بنیان، تامین نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان نیز مورد توجه قرار گیرد. ”

وی با اشاره به اینکه مجموعه فنی و حرفه ای استان با بهره گیری از توانمندی ها و مربیان توانمند در تلاش است تا نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان را تامین کند، خاطرنشان کرد: تیمی از نیروهای ماهر راهگشای ایده های خلاق فناورانه است. .

عباسی با اشاره به اینکه 4 نوع آموزشگاه در سطح فنی و حرفه ای در کشور وجود دارد که اولین آن بالاترین سطح آموزش کارکنان است، خاطرنشان کرد: از بین 10 آموزشکده برتر فنی و حرفه ای در کشور وجود دارد. 2. در آذربایجان غربی فعال است که نشان از پتانسیل و توان بالای استان در آموزش کارکنان دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در خصوص استعدادهای بکر و ممتاز در استان گفت: از این امر برای توسعه اقتصادی استفاده کنید اما متاسفانه تاکنون استان پتانسیل هایی دارد. پتانسیل مناسب است.» ما از آنها سوء استفاده نکردیم و آنها را آنطور که باید به دنیا نیاوردیم.

عباسی یادآور شد: با ورود شرکت های مبتنی بر دانش و فناوری می توان از ظرفیت های جغرافیایی، تاریخی و طبیعی استان بهره برداری و اشتغالزایی کرد.

وی خاطرنشان کرد: با درآمد شرکت های دانش بنیان به اقتصاد کشور می توان ارزش افزوده و بهره وری را چندین صد برابر کرد.

به گزارش ایسنا، جدیدترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ کشور برای ایجاد حس رقابت و دیده شدن بیشتر در دنیای دیجیتال رونمایی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها