آتش سوزی گسترده در یک ساختمان سه طبقه در بازار تهران

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش گرفتن ساختمانی در یکی از بازارهای تهران خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا وی در این خصوص گفت: ساعت 16:30 امروز آتش سوزی در یک کارگاه در منطقه بازار تهران در خیابان مصطفی خمینی کوچه غفاری به سامانه 25 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله اعلام شد. به دنبال آن سه ایستگاه با تجهیزات کمکی به محل مستقر شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در کمتر از سه دقیقه در محل حاضر شدند و شاهد تخریب یک ساختمان سه طبقه قدیمی در کوچه پس کوچه های باریک بازار تهران بودند. این بنا دارای یک زیرزمین و دو زیرزمین بود که یکی دارای انبار پوشاک و دیگری دارای کارگاه فلزی بود.

ملکی با بیان اینکه راه اندازی یک کارگاه لباس و پرداخت هزینه کار، وضعیت نابسامانی ایجاد کرد، گفت: محل آتش گرفته بود و آتش می گرفت. آتش نشانان ابتدا چندین سیلندر 11 و حتی 50 کیلوگرمی را خارج کردند، زیرا در صورت انفجار، شرایط اضطراری ایجاد می شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی این آتش سوزی مهار شد و تا امروز خسارت جانی گزارش نشده است. باید در نظر داشت که برخی از این عملیات به قدری بزرگ هستند که سیلندرهای گاز به صورت کاملاً ناایمن در کنار هم قرار می گیرند. محل برق و گاز ناامن بوده و حجم کالاهای ذخیره شده در خطر است.

وی در پایان گفت: آتش نشانان امنیت لازم را در محل ایجاد می کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها